Tenis

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
62177233rm5.png
 
Vidiim raspisali ste se a ja jadan sa posla....:D

Elem,al je Rafa puko od Conge,kukuuuuuu....Onome se nism nadao,a stvarno lici na Alija iz mladjih dana,a tako i udara lopticu :D Rafa definitivno nije igrao svoju igru,mada za njega je i ovo polufinale ostvarenje plana,nema brige za Rafu.Ko zna,mozda mu je ovako relativno slab raspored nije isao na ruku.Kazem RELATIVNO jer ko bi rekao da ce 38.teniser sveta da ovako odere Rafu?Bas me interesujena kom ce mestu biti posle AO.

Medooooooooooooooooooo... :D :D :DNARAVNO da je ocekivano da Federer prodje Noleta! Pa covek je No1 i igra za 11 uzastopno GS finale,nemoj mi reci da je za njega uspeh ako zavrsi takmicenje polufinalu-bez obzira na ime protivnika?
 
Vidiim raspisali ste se a ja jadan sa posla....:D

Elem,al je Rafa puko od Conge,kukuuuuuu....Onome se nism nadao,a stvarno lici na Alija iz mladjih dana,a tako i udara lopticu :D Rafa definitivno nije igrao svoju igru,mada za njega je i ovo polufinale ostvarenje plana,nema brige za Rafu.Ko zna,mozda mu je ovako relativno slab raspored nije isao na ruku.Kazem RELATIVNO jer ko bi rekao da ce 38.teniser sveta da ovako odere Rafu?Bas me interesujena kom ce mestu biti posle AO.

Medooooooooooooooooooo... :D :D :DNARAVNO da je ocekivano da Federer prodje Noleta! Pa covek je No1 i igra za 11 uzastopno GS finale,nemoj mi reci da je za njega uspeh ako zavrsi takmicenje polufinalu-bez obzira na ime protivnika?
posto je preziveo tipsu, morao bi biti zadovoljan i sa polufinalom :)
 
cisto sumnjam da onakvom igrom federera, nole moze da mu se suprostavi, naravno navijam za noleta, ali ipak je rože veliki favorit, po meni.
ajmo ljudi budimo realni
 
znam, ali kad pricamo da budemo realni, ne kazem ja nista da nole ne moze da pobjedi rožera, samo sam rekao gledajuci realno rederer je favorit
 
hmmm... u vezi Tsonge... tek sada shvatam da ste, kada ste pisali ime Conga, zeleli da budete citani kako je i napisano. ja sam to citao kao Konga pa mi je bilo prilicno zabavno... jer nekako sam to Konga povezao sa njegovim tenom! :) daleko sam od rasiste ali sam se slatko nasmejao ideji!! jos se ja cudim sto nordic napisa: "sta se ti smejes :)"... :lol:

nego citam sada izjave tenisera... jelena je priznala da je sarapova odlicno igrala i povela sa 5:0, ali da su kada ju je pristigla dobivsi 3 gejma- poceli bolovi koji su je sprecili da nastavi sa povratkom u set... auh jeco- cak i da je tako, bolje je da ponekada i cutis... jer sve ovo stvarno zvuci bezveze...
e i da- igru u dublu opravdava time sto se za to prijavila pre povrede i nije htela da kasnije ispali partnerku. a dodaje i kako je jos i zaboravila da se prijavila za ucesce u dublovima, pa ju je tek izbaceni zreb iznenadio i podsetio!! auh....

a nadalu skidam kapu! svaka cast za njega... rekao je kako je tsonga (po srpski conga a po mome ponekada i konga) zasluzio pobedu, a kako je on uradio sve sto je mogao da se odupre. on cak svoju partiju smatra odlicnom i u ritmu, iako je izgubio. na kraju, jos jednom potvrdjuje da je tsonga bio bolji a on nemocan, i izrazava nadu da ce mozda sledeci put biti bolje.... svaka cast za nadala! tako se to radi! jelena bi mogla (i trebala) mnogo da nauci od njega...
 
hehe eto drago mi je sto delimo misljenje....:)
a znaci sada ako nole pobedi federera on igra u finalu sa ovim crnjom,jel?
pa realno federer jeste favorit na kladionicama ali nole ga je vec dobijao tako da bez obzira sto je rodzer prvi o ovom mecu nema favorita......bas bih voleo da ga dobije nole......******* nije fer svajcarac se izvukao protiv janka,i red je da sada plati....
 
hehe eto drago mi je sto delimo misljenje....:)
a znaci sada ako nole pobedi federera on igra u finalu sa ovim crnjom,jel?
pa realno federer jeste favorit na kladionicama ali nole ga je vec dobijao tako da bez obzira sto je rodzer prvi o ovom mecu nema favorita......bas bih voleo da ga dobije nole......******* nije fer svajcarac se izvukao protiv janka,i red je da sada plati....

i to sa kamatom...............
 
Nije ga Nole dobijao,nego dobio jedanput.... Dalje,hvala Bogu Medo da si nasao komentare posle meca i stavio to ovde-upravo da neki vide koliko su pucali u prazno kad sam ja napadao Jelenu.Ove izjave koje je dala su totalno glupe. I tacno sam znao da ce tako da bude,svako ko je hteo mogao je da vidi. E sad,sto smo sad svi veliki Srbi i nase je sve najbolje,to je druga prica...

A JJ je definitivno pokazala da jos nije pravi sportista za razliku od Nadala koji je ljudski i sportski prihvatio poraz.Bio covek bolji od njega,sta ce,nece da se vadi valjda na polozaj Venere i Marsa u tom momentu-koji nisu bili povoljni za njegov horoskopski znak i bioritam,pa je izgubio.Niti na neke povrede A la Jeremija.Ih,da JJ nije bila povredjena,odvalila bi Mariju sa 6:0,6:0,da,da,kako da ne....

A za taj dubl,koja glupa izjava,ZABORAVILA je...Ma da...Hoce to...Sa timom menadzera i svih ostalih koji brinu od toga koliko spava do toga koliko kalorija pojede za dorucak,ceo taj tim ljudi koji stoji iza nje je ZABORAVIO na neki glupi dubl na nekom glupom Grend Slemu...Hoce to tako :D :D

A za Federera-zivi bili pa videli kako dobija Noleta sutra!
 
Hantuhova je, inače, posle meča zamerila Ani Ivanović zato što je pri servisu protivnice skakutala, time proizvodila piskav zvuk i nervirala Slovakinju.


Pa zar moze da bude toliko bezobrazna........
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top