Tema za priču o prognozama i tipovima

ambidekster65

Legenda
Moderator
Poruka
65.745
Dragi forumaši, otvaram ovu temu sa namjerom da u njoj komentarišete tikete, koje ćemo postavljati u temu predviđenu za njih. Cilj teme je spriječiti spam na temi sa tiketima. Ko je gledao film "Kad porastem biću kengur" uskoro će ovdje čitati feeling tog filma. Ako neko želi napraviti analizu nekog para, to bi se jako cijenilo. To neka napiše među tiketima. Ova tema će biti nešto kao kladioničarska kafana.
 
Skoro isključivo se kladim preko interneta. Imam naloge u 4 kladionice: dvije iz BiH (Wwin i Premier) i dvije iz Srbije (Mozzart i Maxbet). Objavljivaću tikete iz sve 4 kladionice.

Sutra počinje USO. Mečevi počinju u 17h. Nadam se da ćemo dotle imati par tiketa na forumu. Možete igrati i ostale sportove osim tenisa. Bliži se svjetsko prvenstvo u košarci.
 
Dobro jutro svima. Već sam okačio dva tiketa. Prvi nije uplaćen, a drugi jeste. Pazite se para Fucsovics - Basilashvili. Htio sam odigrati na ovog drugog, jer odlično igra u zadnje vrijeme. Ali kad sam vidio međusobni skor (5:2 za Mađara) odustao sam od ovog para. Ko voli iznenađenja da lovi imam jednu preporuku: Caroline Garcia - Jabeur 2, kvota 2.30. Francuskinja u zadnje vrijeme jako loše igra. Jabeur je u solidnoj formi. Može i hendikep gemova na Jabeur. Mnogi će naredati desetak ili više malih kvota. Šanse da takav tiket prođe nisu velike, jer je današnji tenis pun iznenađenja.
 
Izvolite, poslužite se. :)

1e385ff31c51c608fe00d3908b6b2351.jpg
 
П.Куевас - К.Мајхрзак 2 (2,35)

Куевас је устао са температуром 39, доктори ће га оспособити да почне меч али млада нада пољског тениса не би смела да има проблема против искусног тенисера чија је специјалност ипак шљака. Двица сигурица ;)
 
П.Куевас - К.Мајхрзак 2 (2,35)

Куевас је устао са температуром 39, доктори ће га оспособити да почне меч али млада нада пољског тениса не би смела да има проблема против искусног тенисера чија је специјалност ипак шљака. Двица сигурица ;)
Ima li Kuevas još temperaturu?
 

Back
Top