Tema besmislica

Fakje

Primećen član
Poruka
853
Jednom davno, u dalekoj galaksiji, na jednoj planeti zivelo je pleme primitivnih vanzemaljaca. Oni bejahu primitivni u odnosu na ljude danasnjice, ali u odnosu na ljude od pre 200 godina, kao i ljude koji su ziveli jos pre toga, nasi vanzemaljci bili su otprilike na istom nivou tehnoloskog i kulturnog razvoja. Najznacajnija stvar koja je ova vanzemaljce razlikovala od ljudi bila je to sto su se oni medjusobno oslovljavali istim imenom, svacije ime bilo je isto, bez obzira da li se radilo o vanzemaljcu muskog ili zenskog pola. To ime, kada bi se prevelo na srpski, otprilike bi glasilo Urmantatakah.

Urmantatakah se probudio jednog jutra u svom stanu u natprosecno velikom neboderu. Pomisli Ut, kako su ga zvali prijatelji i familija, da bi toga dana mogao da ucini nesto lepo. Nije tacno znao sta je to lepo, niti da li se odnosilo na njega licno ili na nekog drugog. Kako bi shvatio sta mu je ciniti, odlucio je da se proseta po svom kraju i obliznjem parku, mozda naidje na neki nagovestaj ili znak, sta je ono sto tog dana treba da uradi. Setao je tako dobrih dva sata, i onda naidje on na psa Uta. Taj pas je hramljao, i bio je ne samo sav prljav, nego je imao i neke uzasavajuce izrasline na telu.

Ut uze tog psa, odvede ga kod veterinara, koji mu je dao injekcije, i pas poce da se oporavlja u Utovom stanu. Prodjose dva dana, kad iznebuha pas progovori: "Odvedi me na planetu Zemlju". Ut bejase zbunjen, jer psi ne umeju da govore navodno, no shvati on da to mora uciniti, isto onako kao sto je morao uciniti nesto lepo pre dva dana.

Ode zato Ut na univerzitete astronomije da se raspita koja je to planeta Zemlja. Ut, naucnik, mu otkri koja je to planeta i rece da vanzemaljci nikad nisu tamo dolazili, jer nije bilo potrebe. Ode Ut onda na svemirski aerodrom i kupi dve karte za Zemlju, prvi vanzemljac koji je ikada kupio karte za Zemlju. On i pas Ut ukrcali su se u svemirski broj i on ih odvede do Zemlje, cak je bila vest u vanzemaljskim novinama o tome buduci da su iz svemirske avio kompanije dobronamerno odlucili da udovolje tu Utovu cudnu zelju.

Kada su se iskrcali na Zemlji, Ut vanzemaljac pomisli kako je ovde sve isto, samo svako izgleda ima svoje ime, nisu svi Ut. Pas tada progovori: "Nazovi me nekako, ne zelim vise biti Ut." Ut dade psu ime: Radovan. Ut i Radovan pronadjose posao, Ut je radio u knjizari, a Radovan postade pas za trazenje droge pri policiji. Jednog dana, nakon 6 meseci, Radovan pronadje ogromnu kolicinu marihuane, te postade slavna licnost na nekih nedelju dana. Zajedno sa njim, i njegov vlasnik Ut slikao se za novine i pojavljivao se na televiziji. Tokom jednog intervjua, Ut upozna prelepu i sarmantnu voditeljku, te se razvi iskra ljubavi. Ut i ona otputovase nazad na vanzemaljsku planetu, gde ona dobi ime Ut. Radovan ostade na Zemlji, ali ga na zalost svih koji su dosli u kontakt sa njim ubi jedan diler droge, nakon 10 godina Radovanove sluzbe. Za tih 10 godina, Ut i Ut zivese srecno, ali utom ona dobi rok i umre. Ut nastave ziveti, ali nije mu se vise javljala iznenadna zelja da ucini nesto lepo.
 
Radovan pronadje ogromnu kolicinu marihuane
Losa prica. Pas ne moze da nadje marihuanu nego heroin tako sto ga navuku prvo i juri za tim ko nezdrav :P
A ja cu ti ispricati drugu pricu:
Vanzemljaci su dostigli savrsenstvo i malo im dosadno pa su napravili planetu da se igraju tako sto bi se
uspavali i ne bili svesni da su BOGOVI, postavili pravila igre i zabavljali se dok publika posmatra odozgo :P
 
Ovo je tema za svacije besmislice, pa postavljajte slobodno. Bila je vec ova tema sa mojim prilozima, i prilozima drugih clanova, ali je zakljucana zbog manjka aktivnosti. Ne da mi smeta, ali ne razumem zasto bi tema u kojoj dugo nije bilo novih poruka bila zakljucana?
 
Ovo je tema za svacije besmislice, pa postavljajte slobodno. Bila je vec ova tema sa mojim prilozima, i prilozima drugih clanova, ali je zakljucana zbog manjka aktivnosti. Ne da mi smeta, ali ne razumem zasto bi tema u kojoj dugo nije bilo novih poruka bila zakljucana?
To se događa automatski ukoliko se ne piše godinu dana na temi, sve teme na forumu gde se nije pisalo toliko su zaključane.
 
Kao klinci, omiljena zabava nam je bila razbijanje stekera po zgradama u kraju. Ali sve to i nije toliko bitno, posto je jos pre xx godina jedan cuveni srednjovekovni misticar i filozof rekao:
,,Pa mogli biste malo i vodu umesto prasine u taj lonac``.
 

Back
Top