Televizija Pink

Da odgovorim na vaša pitanja, naime ako se sećate, recimo negde 1996. godine Pink je bio definitivno najbolja zemlja u Srbiji, Bay Watch, Power Rangers... Friends... i mnoge druge serije, su im bile dovoljne da budu najbolji, meni je recimo dosadilo da gledam jedan film koji je već prikazivan na pinku mali milion puta opet... njihovo najprijatnije iznenađenje ove godine jeste Gle ko to govori...
 
Da ali sta je tu cudno?!
Pink je propao pre nekoliko godina...
Ma ja ne verujem tim statistikama da je bio najgledanija televizija,jer jedna statistika kaze da je to bio rts,jedna b92...ma ko ce ga znati...
 
Ja bas i ne razumem pitanje :think:

Ni ja ne razumem?????

Što? Jel' nešto nije u redu? :confused:

i ja ne razumem?????:confused:

Oce neko da nam objasni ovu intrigu???

Pogledajte pinkov TV program i onda cete da razumete!

A on izgleda otprilike ovako:

Spansak serija
Spanska serija
Spanska serija
Hrvatksa spanska serija
Spanska serija
Grand
Spanska serija

ps. umalo da zaboravim: serija:Seljaci :dash:
 
Pa na stranu to sto je Pink bio najjaca medijska podrska turbo folku i ima nemerljivo stetan uticaj na kulturu u Srbiji , ipak imao je i neke dobre stvari . Filmovi , serije , utakmice , su ono sto sam cenio kod ovog programa . Mnoge od filmskih klasika sam prvi put pogledao na Pinku , veliki broj serija od Mucki , Poaroa , Prijatelja , Simpsonovih itd . do utakmica meni omiljene fudbalske lige Calcio .
Danas pustaju B filmsku produkciju , najgore meksicke ( i pitaj boga cije jos ) sapunice , a od sportskog programa nema nista .
 
Šta se desilo sa televizijom Pink:think:

Pukla skroz......
Nekad su davali sve hit serije (neke vruće ko burek, neke klasici):
-The X files
-The Simpsons
-Bay watch
-Lost
-Poarot
-S. Holms
-Only fool and horses
-Alo Alo
U međuvremenu umro Minimax, proterali Cecu, Olivera Kovačević ostarila pa joj noge više nisu interesantne (i promenila televiziju), Pile telešop se izgubio u svemiru.
Onda im se programska šema svela na Zvezde granda i Kursadžije.....
 
Slabo gledam Pink baš iz razloga što nemaju nikakav sportski niti edukativni program,a njihov zabavni program se svodi na Grand paradu i Sašu Popovića.Medjutim,ima puno ljudi koji vole to da gledaju,što je po meni zabrinjavajuće.
Nemam ništa protiv narodne muzike,naprotiv,ali zapitajte se zašto na primer Miroslav Ilić nikad nije gostovao u Grandu iako je sa Lepom Brenom snimao duete...ta ista Brena drži taj Grand i na njemu se može videti samo puno golotinje i lošeg pevanja...čast izuzecima,koji su opet tu radi poboljšanja svog finansijskog stanja.
Kvalitet emisija je generalno loš,nema ideja i to je to,a filmski program kao i svi ostali,po sto puta isto i Meksiko ne izbija sa ekrana.
 
Sa Televizijom Pink se desilo to da su videli da poprilican broj gledalaca moze da se privuce za relativno male pare (npr. emisije poput Zvezde Granda, i ostala Grand produkcija)

Oni su sklonili seriju LOST sa programske seme sa objasnjenjem da je mala gledanost (a seriju su prikazivali nedeljom posle ponoci). Jedine serije koje i sada nesto vrede idu ili u cik zore ili posle ponoci...
 
:thumbdown::thumbdown::thumbdown:
 

Prilozi

  • stop pink.jpeg
    stop pink.jpeg
    2,2 KB · Pregleda: 65

Back
Top