Teen marriage

Ma neka se uzima ko i kada hoće...Ako neko mlad ima mogućnosti sticajem srećnih okolnosti(ili bogate starce koji su tu da"ulete"lovom za gajbu i sve ostalo),zabole ga.
Reći ćete da sam đubre što sa te strane gledam na brak.Budimo realni,parovi koji su nerazmišljajući pravili decu i venčavali se a pritom nemali ni dinara kod sebe-danas su s**bani i jedva sastavljaju kraj sa krajem.Ljubav(mrzim ovu reč,ogromna je filozofija oko nje)i mladost budu i prođu dok izdržavanje porodice traje daleko duže.
prvo da se nazivim pa onda brak,deca,itd..:D
Upravo.:cool:
 
Meni su ti brakovi i trudnoce sa 17,18,19....strasni....:dash: .Ne zato sto sam konzervativna,bas naprotiv....Ne vidim potrebu da se neko tako mlad vezuje....Nek prozivi malo,izlazi,zeza se sa drustvom....I naravno zavrsi neku skolu....

Ako se stv toliko vole i sve,volece se i za nekoliko godina...Sto onda ne sacekaju neko prikladnije vreme...?:dontunderstand:
 
bilo je ovakvih tema, al šta sad, nek se nešto dešava na forumu
i nemojte odmah odgovore jao strašno, užas, gde će im mladost
ali šta zaista mislte o udaji/ženidbi u godinama, npr. od 16 do 22
može i generalno, može i za devojke i muškarce posebno ako pravite razliku

u ovo naše doba to je uglavnom skandalozno i gleda se sa čuđenjem, mada su slučajevi neretki, dok je pre nekog doba bilo pravilo

mene je iskreno to sasvim ok. naravno ko imam minimum zrelosti i uslova i ko nije u patrijarhalnom fazonu da se zacementira posle braka. gledam mnoge mlade parove, oženjeni a žive momački i devojački, šetaju decu, imaju neki smisao i budućnost u životu. uopšte mi ne deluje loše. mislim da brak bar danas ne bi trebao da bude ograničavajući faktor za bilo šta, kao ne može pole da studira, radi, izlazi, živi.

Jao strasno, uzas, gde ce im mladost? :roll:
 

Back
Top