Teen (American) or maybe not dreams

brate, kad pogledam one teenage americke filmove, uvek pzoelim da sam tamo..one ribe oni satro koledzi, i strebosi imaju full ckepi, belja od zivota..al odna kad razmislim..to je film.xD
:D
volo bi da zivim u la...

Da istina je , nije bas tako bajno, ono ribe u foolu, frajeri voze kola od po nekoliko desetina $ i tako to . Naravno da nije , ali mislim da je sigurno bolje nego kod nas :neutral: Mozda i gresim . Nisam nikad bio u tako daleke zemlje ;)
 
Gde biste voleli da zivite, sad, kasnije, uvek ?
Da li volite da posecujete egozticna mesta ili biste ipak mogli da zivite na istim ?
Grad, drzava, kontinent, planeta, galaksija? :per:

Voleo bih da imam ovako:

penthouse u Njujorku
vilu u LA
vikendicu u skotskoj, pored jezera
vikendicu u svajcarskoj, pored jezera
stan u Londonu
stan ili kucu u Becu
i moze neka kuca u italian countryside

eto gde bih voleo da zivim i u cemu... :lol:
 
Vazi, nema frke.
Aj kaces da dodjes na onu kafu? Moze i makijato.

Pa brate ljubav na daljinu dal ce uspe to :think: mnogo smo daleko rado bih ja :rumenko:

@tema

Voleo bih da imam jednu vikendicicu svu onako drveno, da ne bude mnogo velika, ali da bude drvena sva zavucena na neku planincinu u Norveskoj . Elem , da ona bude unutra hi-tech opremljena, i da ima saunu :eek: :zskace: Fancy a? :think:


Ako budem bio bogat svecano obecavam da cu ispuniti ovu zelju sebi, i plus cu da dajem u dobrotvorne svrhe, obecavam :p
 
Da istina je , nije bas tako bajno, ono ribe u foolu, frajeri voze kola od po nekoliko desetina $ i tako to . Naravno da nije , ali mislim da je sigurno bolje nego kod nas :neutral: Mozda i gresim . Nisam nikad bio u tako daleke zemlje ;)

ja sam preproslo leto bio u nemackoj na 3 nedelje u relativno malom gradu telgte..iso sam sa njima u skolu 2 nedelje , brate sve bi dao sam tamo :D
znas ti sta sve oni imaju u okviru skole..plus 70 % riba prirodno plave sa egzoticnim bojama ociju :D
tamo sam imao najlepsu ribu u zivotu.a nisam znao ni da pricam sa njom xD
 
Poslednja izmena:
Gde biste voleli da zivite, sad, kasnije, uvek ?
Da li volite da posecujete egozticna mesta ili biste ipak mogli da zivite na istim ?
Grad, drzava, kontinent, planeta, galaksija? :per:

405_MarsColony02.jpg


Bez razmisljanja nesto ovako....Mars..ja i jos 20-ak ljudi...gajimo svoje biljke...totalno samoodrzivi....nzm..meni je takva izolacija san....trebale bi mi samo knjige,komp..i jedna slatka devojka..i mogu tako nzm..vecno...
 
ma cuj..ako imas nekog tamo od rodbine, ufunjas se na nedelju- dve da vidis drugi sistem, skapiras sta zelis u zivotu ;)
to su bile 3 najbolje nedelje u zivotu, za 3 dana sam se zgotivio sa ekipom od 20 njih, ko da se znamo 10 godina, sam sam ugovarao bleje i tako to ( na negleskom )..svako vece neka zurka, svako vece vristimo od alkohola :D
 

Back
Top