TeamViewer 6

Hazrael

Zainteresovan član
Poruka
107
Eh, ovako. Komšija i ja smo vrata do vrata.Obojica smo instalirali ovaj program.Upisao sam njegov id broj.Pokrenem program na svom računaru upišem njegov id broj međutim ne možemo se spojiti.On je 100% konektovan.

Evo slike
 

Prilozi

  • Picture1.png
    Picture1.png
    33,7 KB · Pregleda: 17
Sa strane ti pise ID i sifra. Kada on hoce da se konektuje das mu sifru i id i on to ukuca i izabere koju opcju zeli npr. upravljanje tudjim ekranom, file manager itd.
Uglavno sifra i id se menja svaki put kada se kompjuter restartuje ili jovo na novo se upali.
Moguce da je do konekcije ili zbog iste ip adrese u slucaju da zajednicki koristite internet.
 
Biće da je razlog mijenjanje šifre jer to nismo ni znali. Mi smo ovaj program instalirali čisto radi probe...Znači, ja bih svaki puta njega ili nekog drugog trebao nazvati telefonom ili poslati e-mail da usaglasimo šifre....
 
Problem - potrebna mi je mala pomoć oko TeamViewera - racunar mi je bio otudjen, a kada mi je vraćen vidim da mi je instaliran ovaj program. Naravno da nisam odmah primetio, pa me interesuje da li osoba koja mi je otudjila računar ima mogućnosti da vidi moja korisnička imena i lozinke? Da li je ta osoba mogla slušati i gledati moje raygovore na Skypu i uopšte nadgledati moje aktivnosti? Unapred zahvalan,
 

Back
Top