Taverna II

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
32 000



:vatromet: :vatromet: :vatromet: :vatromet: :vatromet:

pancakes-su-682828-x.jpg



 
Poslednja izmena:
malo mi je viskoka, mozes li je ubrati za mene, evo ja cu te podici...

ma ne citam nista - spremam se da idem na trcanje, pa mi je forum ukljucen... :)

ti?

Ja čitam neke stručne, ozbiljne temice i pitam se što li mene ne privlači da se zezam
po forumu, da igram igrice, pričam o ljubavi i seksu...:mrgreen:..baš sam neki namćor...:confused:

Ideš na trčanje?..:p..pa lepo..baviš se nekim sportom ili onako rekreativno trčiš?
 
Ja čitam neke stručne, ozbiljne temice i pitam se što li mene ne privlači da se zezam
po forumu, da igram igrice, pričam o ljubavi i seksu.....baš sam neki namćor...

Ideš na trčanje?....pa lepo..baviš se nekim sportom ili onako rekreativno trčiš?

pa trenirao sam odbojku, al sam prestao, pa sad ne mogu da ne radim nista pa idem tako na trcanje i u teretanu :)

pa gledaj, nista ne propustas... na ljubav i sex je 90% napaljenih imbecila koji imaju po 35+ koji nikad zenu videli nisu i pisu ono sto bi zeleli da rade tj sto su oni "radili"... :)

forumske igrice ne znam, ja samo kaladont igram, i to kad stignem cisto da ubijem vreme dok mi na nekoj drugoj temi ne odgovore :)
 
pa trenirao sam odbojku, al sam prestao, pa sad ne mogu da ne radim nista pa idem tako na trcanje i u teretanu :)

pa gledaj, nista ne propustas... na ljubav i sex je 90% napaljenih imbecila koji imaju po 35+ koji nikad zenu videli nisu i pisu ono sto bi zeleli da rade tj sto su oni "radili"... :)

forumske igrice ne znam, ja samo kaladont igram, i to kad stignem cisto da ubijem vreme dok mi na nekoj drugoj temi ne odgovore :)

Ja sam bila u odbojkaškoj ekipi ali u osnovnoj školi....:D
Bila sam dobra..e, i gimnastika mi je išla odlično..išla sam na neko školsko
takmičenje i odnela srebrnu medalju na razboju (srebro malo sutra, al aj..:mrgreen:..bar liči..)...:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top