taste

Ja samo na telefonu pišem normalnu latinicu, na poslu samo ošišanu jer ne mogu ništa da menjam na kompu, a namešteno mi na engleski, eventualno mogu da promenim na hrvatski, al' neću iz principa :lol:

E, da. Tašta neću biti
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
na jednoj drugoj temi sam slucajno ovo spomenuo pa mi pade na pamet

sta mislite..kakve ce jednog dana forumasice biti taste? z:mrgreen:

da li su forumasice taste na steroidima?
..razumeju se u sve i svasta.. poznaju drustvene mreze, iskusne... vole kafe...
Mene moji zetovi jako vole, ne mesam se apsulutno ni u sta sto oni rade ili se dogovaraju sa svojim zenama (mojim cerkama). Nista im ne zameram
vrlo cesto sam na njihovoj strani, jer ako su za nesto u pravu, onda tu nema dileme koga cu podrzati, ali samo ako me pitaju, ako ne, ne izjasnjavam se uopste. Decu covam kad god sam tamo i mogu. Dok god su dobri mojoj deci, meni su savrseni.
 
Zato što je tema posve dosadna
Predmet trola (u ovom slučaju tab) razume da je trolovanje I uključi se u navedeno trolovanje
Vi ostali što idete samo po šinama ne razumete i ja ne valjam? Ahaha o bokte
 
  • Podržavam
Reactions: DUH
Ajde bre, ja garant patim od nekog poremećaja, na poslu sam u stanju da i po dvajes puta u toku dana promenim podešavanja tastature, jerbo nam program ne prihvata celu slavjanoserpsku pa me smara da bodem gde su mi tačka,zarez, ipsilon, a još više me smara da mi slova budu ćelava, nije mi po fengšujiu, i onda tako mahnito prebacujem, zavisno od potrebe.
Najlakše mi je bez foruma, al hbga, dosta je što ne pušim, za početak.
 
Ajde bre, ja garant patim od nekog poremećaja, na poslu sam u stanju da i po dvajes puta u toku dana promenim podešavanja tastature, jerbo nam program ne prihvata celu slavjanoserpsku pa me smara da bodem gde su mi tačka,zarez, ipsilon, a još više me smara da mi slova budu ćelava, nije mi po fengšujiu, i onda tako mahnito prebacujem, zavisno od potrebe.
Najlakše mi je bez foruma, al hbga, dosta je što ne pušim, za početak.
Pa ti si moj čovek, osim ovoga što ne pušiš
Nepušači su asocijalni I ne znaš kakav je neko čovek dok s njim ne deliš pikslu
 

Back
Top