Task Manager …

dragandok

Obećava
Poruka
69
Da li moj procesor radi ispravno pošto su različiti grafikoni u CPU Usage History …
Da li je to OK?
Hvala…

Preformance.gif
 
Nemoj samo da te srce strefi....procesor ufijek zadnji crkne i zato se ne sekiraj da te ne bi šlog strefio...

Hvala, sva sreća pa imam tebe kao dobronamernika inače bi me srčka strefila…ha ha ha…:heart:

Što se tiče Šloga, pa i to je za ljude pogotovo kad sagledam odakle sam Ja krenuo sa PMF-a što je i istorija razvoja tehnologije…
Bio sam Šumaher na pisti a sad sam u Boxu ali se nedam…
Bili smo dobronamerni bez žaoke…uvek spremni da pomognemo…
Hvala::worth:
 
dobro malo sam se salio ovaj je moj (koja bolest,ovakva snaga a nema pozadine i normalne teme:) )

32procAMD.JPG


aj malo da se uozbiljimo ,ima neka mogucnost da se sva jezgra ponasaju kao jedno tj. imaju istu iskoriscenost ali se time gubi na funkcionalnosti ,a postoji i ona opcija iz task-a da se odredjen proces dodeli odredjenom jezgru,mada nije bas prijatno da se jedna te ista stalno pregrevaju dok druga lade znate vec sta
windows je taj koji bi trebao da rukovodi tim zauzecem i prioritetima ili mozda gresim?
 
:vatromet:Sve je ovo lepo, otvoreni ventili te je višak pare iščezao, samo šta ja da radim, kom carstvu da se privolim da li "fox_87" ili "cizmice" pitanje je sad…
Ovo može biti inicijalna kapisla za "šlog" ili ti "srčku" a nadri lekari iščezoše…

Ajde momci završite sa mnom, presecite…ili odoh :besna: :besna:
 

Back
Top