Quantcast

TAROT

šafran50674

Početnik
Poruka
7
Biolokacija je super stvar! :rolleyes: Htela bi ja da naučim biolokaciju, nije onda ne potreban GPS! Biolokacija rulezzz! :lol: Ali za sad potreban i GPS i busola i lično prisutstvo za gledanje u Tarot ;)

šafran50674

Početnik
Poruka
7
beba_toronto:
Tarot je ok, ja verujem i u to:) ustvari ja verujem u sve zivo..redom:)
Pa kad navratim tamo u taj deo sveta , svrnucu:))))
Nadam se da i ja budu negde u Evrope kad ti navratiš u Srbiju :)

The reason I like Tarot cause they give you a plenty of information :shock: and when you decide yourself what to do with all that stuff :confused: They are more accurate when a regular card reading and they are much better when any other kind of non-card readings. I would say that a normal accuracy is about 80-95%, which is kind of good. Well of course it depends a lot on a person who is doing the card reading for you as well as it depends on a person for whom you are doing a card reading, sometimes Tarot just don't want to "work" and it takes a lot to make them "talk". As far as you are in Canada I can tell you that you've got some folks in there who knows what they are doing with their Tarot deck :rolleyes: Don't have to cross the ocean to have your card reading done.

beba_toronto

Ističe se
Poruka
2.643
Safran,
a sto mora licno?:)
aj ti meni bacis jedan tarot preko ekrana:)
kazu da energija deluje na daljinu i da u energetskom smislu ne postoji razdaljina izmedju bilo cega a sve je samo energija, cak i mi:)
tako da mozemo da se povezemo na astralnom nivou , sta kazes?:))

beba_toronto

Ističe se
Poruka
2.643
znas znam osobu koja leci ljude bioenergijom na daljinu, rekao je cak i meni kad sam bila jako bolesna da je delovao na mene na daljinu i da je to razlog zasto sam se izlecila..
sad ja ne znam razlog, ali moguce je:))
a ako to moze onda sve moze:)

Strelica78

Obećava
Poruka
86
Znam coveka koji ide na kurs kod Dejana Kladarina,za koga pricaju da je najbolji tarot tumac kod nas i da ima registrovanu skolu (od strane verovatno nekog tarot udruzenja).
Dosta pogadja...
Znamda ima raznih vrsta tarota,tarot koji je koristio (ne znam da li jos uvek koristi taj ) je Marsejski tarot.

Groucho Marх

Zainteresovan član
Poruka
230
šafran:
Biolokacija je super stvar! :rolleyes: Htela bi ja da naučim biolokaciju, nije onda ne potreban GPS! Biolokacija rulezzz! :lol: Ali za sad potreban i GPS i busola i lično prisutstvo za gledanje u Tarot ;)
Ma Reiki rulez :p Prosto mi još uvek nikako nije jasno kako to da niko nije postavio tu temu...

Nego, šta beše šafran, mnogo mi je poznato? Imao sam druga u vojsci, prezivao se Šafranko, ali znam da nije to... I podseća na šargan, ali znam da nije ni to...

cvrčak, znam da je ranije svaka veća knjižara imala tarot, verovatno je i sad tako. Ja sam u srednjoj školi imao tarot kupljen u knjižari. Tumačenja imaš na netu, sigurno.

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
shafran je neki zachin, od toga moze jelo da bude bash zhuto..
mozda je iz porodice kao i kacuni, one biljke sto rastu kad se topi sneg, npr na kopu sam ih vidjala
bas volim ovakve podatke neutraln a nervira me shto ne idem u neki fajt to bi me popravilo

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.