Tange ???

  • Začetnik teme Mala garava
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Strasno neudobne..... jednom sam probala (ne znam sta mi bi :? ) i katastrofa...a ove bile neke markirane kao sve naj naj...ma bljak!!!!

Nemam ideju sta neki ljudi vide privlacno u njima, po mom mishljenu to je onaj trip ja nisam seksi e sad kad obucem tange bicju ribetina. Nekom normalnom decku ces ti biti privlacna takva kakva jesi,a ne zato sto su ti se gace uvukle u guzu.

I da jos nesto...kad vidim da svaka shusha nosi to...
dodje mi da povratim...neke debele pa im se dupe onako oklembesi...bljak.... Ali sta ja znam , kad je neka zenska zgodna-ona ima puno pravo da ih nosi (ako voli taj osecjaj nechega u dupetu)..... :P

pozdrav!
 
PADOBRANKE MOJ IZBOR tange nevolim zato sto ih svaka devojka u gradu nosi bila ona gaborka sa dupetom ko kineska glasacka kutija ili neka atraktivna plavuse sve ih imaju i zato ih nenosim razlog 1 razlog 2 neudobno do bola jednostavno ili zenske bokserice ili padobranke.
 
JaH_G|rL:
Ma kakve tange....nemam neko misljenje povodom toga...bolje su boxerice (zenske) ;)
To je nosila jedna moja bivsa.Strava su.
____________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
Jos se nismo ni upoznali jer sam na moru.
_____________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
Nemam nista protiv tangi,ali ako se nose "sa ukusom',znaci,ne bele pantalone,a crne tange i slicno.Ako nosis tange,ne mora ceo svet da zna za to.I slazem se sa silvereye da ih nosi i ko treba i ko ne treba,a to mi se uopste ne svidja.
 
Necete mi verovati sta sam video na Banjici.Babu u tangama.Znaci brate odma Shock :shock: i vestacko disanje.Cak je skinula brus da bi suncala grudi.Bljak :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
____________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
Vidjam i ja ali ova je bila nesto posebno :lol: Najvise ih vidjam u Knezu i na Dorcolu kad idem na trening :D
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top