tako je milicijo draga...

krompir 2.1.

Legenda
Banovan
Poruka
51.829
puna podrska za Miliciju

koja salje sve tamo gde mu je mesto

:bravo:


tako se stite interesi NORMALNIH I RAZUMNIH forumasa koji znaju gde je mesto za odredjene teme


:kiss:


Us Open Tennis Sport GIF by US Open
 
Ne brt Vojvodo :D

malo sam povileneo sto se pojedine clanice krstarice ponasaju na "blogovima" kao da su u svojoj kuci

i svako malo tema , znaci tema ne BLOG, osvane na blogovima.

A zna se sta je blog ako neko ne zna ono se malo raspita i edukuje.

Odem na blogove da procitam nesto sadrzajno , lepo, interesantno, kad tamo natpisi iz novina i citava dva visokointelektualna posta.
Na temu ali tema nije BLOG...

Pa sam vileneo po pravilniku :kez: i sada se pravi cistka gde sve treba da ide gde mu je mesto
 
Nisu draga moja

to je bila parodija a opet 50x bolja od onih debilana one dve tupave sto udjose u blog pa ne znaju da nadju izlaz pa tamo otvaraju teme.

Ali sam malo prodrmao odredjene strukture i objasnio cinjenicno sta rade njih dve i kako prave besmisao od neceg lepog kao sto je BLOG.
Od necega da bude lep traga bilo koga od nas.
 
Nisu draga moja

to je bila parodija a opet 50x bolja od onih debilana one dve tupave sto udjose u blog pa ne znaju da nadju izlaz pa tamo otvaraju teme.

Ali sam malo prodrmao odredjene strukture i objasnio cinjenicno sta rade njih dve i kako prave besmisao od neceg lepog kao sto je BLOG.
Od necega da bude lep traga bilo koga od nas.
Znam ja sve.
Sve je meni jasno.
 
Odoše na Svaštaru.
Nema krompiru moj svako pravo da bloguje, znaš?
Nisi stavio sliku..Možda je to, a? :mrgreen:

imaju moje slike na LEF ... gole guzice koliko zelis
e to je moj odgovor takvima.
Vidi mi doope.

Kako god ja nisam taj koji pusta da se serre po forumu i urusava kao institucija i nesto sto je lepo.
Do momenta kada se tolerise pojedinim kreaturama da glumataju vecinu.

Nece moci dok ja ovde pisem.

Ima prostora za sve , apsolutno SVE osim za glupost.
I na glupost cu uvek da ukazujem na nju ne cutim
 
Mogla bi milicija da malo banuje mamlaze koji uvode clanove tudje porodice u raspravu.

Ako mamlazi koji to redovno rade, nisu za trajni ban, onda ne znam sta jeste.

Posto u real life-u, takvim mamlazi se ne ponasaju tako, jer znaju da bi u najbolju ruku zavrsili polomljenih prstiju i vilice.
 

Back
Top