Тако је говорио Мило

Ajde gorski mudrace,
Kazi ti nama lijepo kada se to prvi put u istoriji pominje crnogorska nacionalnost?


Uvijek i vazda su to bili Srbi iz Crne Gore sve dok komunjare nisu izmislile crnogorce......I svi crnogorski vladari (do Mila 1993.) su bili Srbi......................jadni ste i bedni vi koji ste se odrekli svojih predaka i svoje istorije i prihvatili da budete ono sto u Crnoj Gori nikada nije postojalo - tzv. crnogorci:cepanje::cepanje::guza:

Reci ti meni kad se po prvi put u istoriji pominju Srbi iz Crne Gore?? :hahaha::hahaha:
 
Reci ti meni kad se po prvi put u istoriji pominju Srbi iz Crne Gore?? :hahaha::hahaha:

The 1909 official census was undertaken by the authorities of the Principality of Montenegro. Ethnicity was decided according to the mother tongue and religion, the official language being the Serbian language:

Total: 317,856 inhabitants. By language:

* Serbs: ~95%
* others mostly Albanians

By religion:

* Orthodox Christians: 94.38%
* others (mostly Muslims)

Conclusion:

* Serbs (Orthodox Christians): ~95%
* Others (Muslims; Albanians): ~5%

http://en.wikipedia.org/wiki/Demographic_history_of_Montenegro
 
Volio bih samo da se ljudi iz srbije okanu pljuvanja Crne Gore... Vecina je htjela shto je htjela, ono shto je htjela je i izglasala... Ne shvatam shto vas toliko kopka i boli sve ovo... Batalite se vishe crne gore, i nemojte dolazit ovamo vishe. Mislim na one koji mrze crnu goru, a znam i vidim da ih ima u velikom broju...
 
Volio bih samo da se ljudi iz srbije okanu pljuvanja Crne Gore... Vecina je htjela shto je htjela, ono shto je htjela je i izglasala... Ne shvatam shto vas toliko kopka i boli sve ovo... Batalite se vishe crne gore, i nemojte dolazit ovamo vishe. Mislim na one koji mrze crnu goru, a znam i vidim da ih ima u velikom broju...

Niko ne pljuje nezavisnost Crne Gore..............Crna Gora je stara evropska drzava i niko zivi ne spori njenu drzavnost............problem su predstavnici nedavno izmisljene nacije.
 
Tesko je da priznate... To ste vi, Srbi, poshteni, obraz na prvom mjestu... Chast izuzecima... Tj. chast chasnima, kojih ima mnogo... Ali, toliko neposhtenja, a toliko da su se isprodavali ovi u CG, nema nigdje... I, shto je najgori, isti ti shto su se prodali, najvishe pljuju Crnu Goru... Jedinstven fenomen...
 
Vazi... Vidim da ti je intelekt bash na nivou, tako da zakljuchujem da s tobom nema nikakve potrebe ni koristi raspravljati... Ova tvoja demagogija iz onsovne shkole me ubijedila u to.


U nedostatku argumenata posezes za optuzivanjem neistomisljenika za demagogiju bez ikakvih dokaza...............................Eeeeeeeeee, to je bas ozbiljno i inteligentno.

Nivo deteta predskolskog uzrasta
 

Back
Top