Takmicenje... tema: STAKLO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
4.624
Dakle kao sto naziv kaze nova tema za takmicenje je staklo . Verujem da ce biti lepih radova i da ce svi pokazati svoju kreativnost i fotografske vestine, iako je u pitanju, to fotografi dobro znaju, prilicno teska oblast za fotkanje...
Dakle pravila ostaju manje vise ista :
1. Maximalna dimenzija fotografije je 800 Pix po duzoj strani
2.photoshop obrada dozvoljena-sto da ne >za mene je PS samo jedan od fotografskih alata.ni manje ni vise
3. Nema potpisa(najvise da bi se zadrzala tajnost autora da bi glasanje bilo sto objektivnije)
4. Dozvoljena je samo jedna fotka po ucesniku
5.Rok za slanje neka bude 5 januar mislim daje to OK
6. Radove saljite Nini na PP
7.Moze da ucestvuje bilo koji registrovani korisnik Krstarice

...let's the games begin's:hej::hej:
 
Poslednja izmena od moderatora:
sjajna tema samo ne razumem cemu cak 25 dana fore za slanje fotografija?
cini mi se da je sasvim okej 5 dana kao rok za slanje (mozda cak i 3 dana)...tako bi vise tema promenili i mogli fotkati cesce
mozda cak napraviti poseban podforum koji ce samo sadrzati teme za takmicenje kao i rezultate za iste
verujem da bi se tako vise ljudi ukljucivalo u takmicenja kada bi videli da se teme brze smenjuju i samim tim taj podforum bi bio dosta aktivniji

ne znam, ovo je samo predlog i interesuje me sta ostali misli o tome?
 
sto se mene tice-nije frka...Iako, kontao sam-ide Nova Godina i svi ti praznici, pa su svi u nekoj guzvi, vremena nikad dosta i to, a za ovo se nece moci izvuci neki stari radovi iz naftalina-vec ce se morati fotkati, neko vreme...nek se izjasne ostali a i nasa "gazdarica", Nina...? Nek se pomeri rok na, sta ja znam, 7, 8 januar...? Open for sugestion's...
 
mozda cak napraviti poseban podforum koji ce samo sadrzati teme za takmicenje kao i rezultate za iste
verujem da bi se tako vise ljudi ukljucivalo u takmicenja kada bi videli da se teme brze smenjuju i samim tim taj podforum bi bio dosta aktivniji

ne znam, ovo je samo predlog i interesuje me sta ostali misli o tome?
Ja se izvinjavam na jedan deo jesam na drugi nisam odgovorio(nisam ga skontao:dash::sad2:)-u vezi novog PDFa-mislim da je to mozda previse-PDF fotografija je ionako razudjen a samo takmicenje jeste super stvar-ali nedovoljno siroko kao tema da bi bilo ceo jedan PDF...A Fotografija ipak je oblast koja obuhvata mnogo toga, pa zasluzuje to...da bude zzasebna celina...Ali to je sve samo moje misljenje...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top