Takmicenje na temu - Ulicne scene -

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
kao iskusni takmičar upućujem neiskusne na pravi put :zkez:

evo još jedan primer ovoga puta zatvorene ulice :ztongue:

IMG_20171018_235924.jpg
 
aaaa, znaci ovde se kace fotke za takmicenje? :lol:

evo, da se i ja ucipim jednom mojom ulicnom scenom :malav:

8W939rl.jpg


-----------------------

salu na stranu, steta, lepe fotkice ovde okacene, sjajne ulicne scene, ali van igre, nazalost :(

mozda ovo zuto obavestenje treba da linkuje prvi post, da budu pravila ociglednija?!? :think:
 
aaaa, znaci ovde se kace fotke za takmicenje? :lol:

evo, da se i ja ucipim jednom mojom ulicnom scenom :malav:

8W939rl.jpg


-----------------------

salu na stranu, steta, lepe fotkice ovde okacene, sjajne ulicne scene, ali van igre, nazalost :(

mozda ovo zuto obavestenje treba da linkuje prvi post, da budu pravila ociglednija?!? :think:

A mozda treba da se CITA sta pise u prvom postu?LO...a kao drugo svko ko je ma i jednom slao fotke na takmicenje ovde 90 % vec zna napamet pravila...ja eto npr ne saljem redovno pa opet znam pravila skoro napamet...Vucji copor vam je , mlo na grub nacin, ali tacno rekao da li ste pismeni bre??!?A ovo je samo dokaz koliko ne marite za Forum, samo zatrpavate, bzvz...Zato sam, pored manjka vremena i pstao da kacim fotke ovde, sem ponekad, retko...
 
Ja sve ovo nisam tako ozbiljno shvatila. Ispalo je i simpaticno i smijesno i odusevilo me koliko se ljudi odazvalo na ono zuto obavjestenje. Znam da je ovo van svih pravila takmicenja, ali eto razbilo je malo monotoniju :)
Stvarno ima sjajnih fotki i iskreno se nadam da ce ovaj nas pdf da bude bogatiji za jos nekoliko fotografa.
 
A mozda treba da se CITA sta pise u prvom postu?LO...a kao drugo svko ko je ma i jednom slao fotke na takmicenje ovde 90 % vec zna napamet pravila...ja eto npr ne saljem redovno pa opet znam pravila skoro napamet...Vucji copor vam je , mlo na grub nacin, ali tacno rekao da li ste pismeni bre??!?A ovo je samo dokaz koliko ne marite za Forum, samo zatrpavate, bzvz...Zato sam, pored manjka vremena i pstao da kacim fotke ovde, sem ponekad, retko...


blago tebi s nama, a i nama s tobom :heart:
 
Jos 5 dana za slanje fotografija

uvodni post sa pravilima takmicenja

Tema je široka al opet specifična. Dakle bilo koji prizor ulične scene, iz vašeg grada, mesta... gde god da se nalazite, u mraku... svetla, ljudi, šetači, biciklisti, vozila, slučajne, namerne itd.


Fotografije slati, moderatoru Vučjem Čoporu, privatnom porukom do nedelje uveče 29. oktobra.

Tu su i standardna pravila:

1. Pravo učešća imaju svi članovi foruma Krstarica.
2. Fotografije moraju biti autorsko (lično) delo.
3. Zabranjeno je stavljati potpis ili na bilo koji način obeležavati fotografiju.
4. Fotografija može biti najviše 800 piksela po dužoj strani.
5. Dozvoljena je obrada i korekcija u razumnim okvirima.
6. Dozvoljeno je slanje jedne fotografije.
7. Fotografija mora odgovarati zadatoj temi.
8. Prilikom glasanja se ne može glasati za svoju fotografiju.
8-a. Jedinica glasanja je 1 poen, a broj poena kojima se raspolaže se se utvrđuje pri postavljanju glasanja.
9. Pobednik takmičenja bira sledeću temu.
9-a. Tema koju pobednik bira treba da bude originalna i da nije bila na takmičenjima makar u protekloj godini.
10. Ne mogu se slati fotografije koje su vec postavljane na forumu Krstarica.

Srećno i uživajte u fotkanju! :bye:
 
Ја се јавни извињавам због начина и тона који сам се јавио, али ми је било стварно жао да толике фотке које су баш добре и потпуно одговарају теми коју нам је задала Шаци оду у ветар.
Идеја је ових такмичења да буду анонимна и да до проглашења победника не знамо о чијим се фотографијама ради.
Такође ни задати формат није ничији хир, него начин да свачија фотографија овом уједначеношћу има исте шансе.
Можда све ипак испадне на корист, што рече Док, да једна такмичарска тема изазове буру.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top