Tajna društva.....


00020123.gif
 
@ WEISHAUPT

prvo si me živcirao, ali sam kasnije shvatio da nema mesta mom živciranju i da si slučaj za žaljenje...za duboko žaljenje...
tako se zanositi nekim pričama i pisati referate na internetu nije ništa drugo nego slučaj za zaljenje...
pa čak i da je to istina ti ne bi sigurno visio na netu sa nama običnim smrtnicima nego bi kreirao novi svetski poredak...
jadni tvoji roditelji kakvog su čudaka odgojili..psihologija je tvoj slučaj objasnila pod pojmom ŠIZOFRENIJA...
sličan slučaj ima i u familiji moje žene gde njen čiča je po njegovoj priči isposlovao sva auta za Srpsku policiju u dogovoru sa Berluskonijem, a on živi u Italiji vozi kamion i nema hleba da jede...
eeee živote stvarno si nekom majka,a nekome maćeha...
no dobro, uzimajući u obzir tvoj fizički izgled malog glavatog patuljka pa kako čovek da te mrzi...može samo iskreno da te žali...

i zamolio bih te da u nedostatku argumenata ne posežeš za glupim smajlijima...jer mene slikovnice ne zanimaju odavno sam ih prerastao...

želim ti sve najbolje u tvom imaginarnom svetu LAMINATA:rotf:...i lepo skroji sudbinu nama slepima kod očiju...:hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:
 
@ nordic brz si nema šta...
prilikom pisanja predhodnog posta smetnuo sam sa uma važnu stvar, a to je da ste ti i dotični više od prijatelja i da možda pripadate čak i istom "REDU"...

btw naravno da nema potrebe za vredjanjem nego ne znam šta mi bi...jednostavno je bilo jače od mene...
 

Back
Top