Тадићу, НЕ ПОНИЖАВАЈ Србију!

Veće je poniženje ovih što samo kukaju protiv njega kao neke zadušne babe a kad dođu izbori svi redom ga zaokruže, samo ne smeju da priznaju. Tako ni za Slobu 'niko nije glasao' a on uvek bio prvi :lol:

...па видиш, интересантно је то,
ко за Тадића гласа?
Нисам сигурна да су то они који га критикују јавно, а онда га заокруже,
тајно на изборима.
Више ми личи да има оних који га хвале јавно,...а
уопште и не излазе на гласање,...а заиста је интересантно,
ко му то даје гласове,...
КО су ти људи и одакле су...???


Nije joj jasno zbog čega smo izabrali Tadića kad je ona deset puta bolja i pametnija i sve zna :lol:

...можда и јесам!

Кад га мало више проматрам, увек се осећам супериорније,
а и лепша сам од њега, џаба њему онолика шминка
са свих страна..:D

krivo joj je što je Presidente Tadić hrabar i ne boji se ničega, niko nema takvog junaka
za Predsednika kao Srbija.
:ok::mrgreen:


Мени није криво,
него ме срамота и блам да ме такав човек представља!

.

.
 
Писало је на транспарентима који су данас носили Срби у Косовској
Митровици када су изашли да протестују због посете Бајдена!

"Убица се вратио на место злочина" .. је порука
непожељном госту на Светој Српској земљи.

При том су паљене америчке заставе и заставе Црне Горе.


Где си председниче Тадићу,
зашто не пошаљеш Дачића да хапси те што пале заставе
и што су се дрзнули да уопште протестују против
драгог му госта америчког:?:


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=05&dd=21&nav_category=640&nav_id=361696

Pa ovo je mozda dokaz da je na Kosovu veci stepen prava nego u ostatku onog sto se naziva Srbijom.
 
Писало је на транспарентима који су данас носили Срби у Косовској
Митровици када су изашли да протестују због посете Бајдена!

"Убица се вратио на место злочина" .. је порука
непожељном госту на Светој Српској земљи.

При том су паљене америчке заставе и заставе Црне Горе.


Где си председниче Тадићу,
зашто не пошаљеш Дачића да хапси те што пале заставе
и што су се дрзнули да уопште протестују против
драгог му госта америчког:?:


http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=05&dd=21&nav_category=640&nav_id=361696

:ok::ok::ok:

Браво за Митровчане!
 
K.Mitrovica: Održan protest Srba zbog dolaska Dz.Bajdena
21.05.2009 13:53

Više od hiljadu Srba okupilo se danas u podne u Kosovskoj Mitrovici, nedaleko od glavnog Ibarskog mosta, protestvujući zbog posete američkog potpredsednika Dzozefa Bajdena Kosovu. U organizaciji SNV-a severnog Kosova okupljeni su zapalili sveće a vence na spomenik žrtvama NATO bombardovanja položili su predsednik Skupštine zajednica opština Kosova i Metohije, Radovan Ničić, i predsednik Odbora za Kosovo i Metohiju u Skupštini Srbije, Ljubomir Kragović. Potpredsednik zajednica opština Kosova i Metohije Marko Jakšić je na skupu kazao da je dolaskom Bajdena Srbija doživela poniženje. „Onaj koji je pozivao da budemo bombardovani i koji je o srpskom narodu govorio samo najgore danas kroz jedan špalir svečano dolazi u Prištinu. Srbiji nije trebalo ovo poniženje“, kazao je Jakšić. On je od predsednika Srbije, Borisa Tadića, zatražio da na miran i demokratski način reši probleme Srba na Kosovu i Metohiji. Istovremeno on je od Tadića zatražio da kako je rekao „spreči humanitarnu katastrofu koja traje danima zbog isključenja struje i vode srpskim sredinama na Kosovu, da sprovede u delo obećanih šest tačaka prilikom dolaska EULEX-a, da pozove Srbe da napuste Kosovske institucije i ne izađu na lokalne izbore i da se ne zatvaraju oči pred nastajanjem nezavisnog Kosova“. Predsednik Zajednice Skupštine opština Kosova i Metohije Radovan Ničić kazao je da je Vlada Srbije juče primila, kako je kazao, „najvećeg zlikovca“. „ Oni su izgleda zaboravili ko su naši neprijatelji i mi smo se zato ovde okupili da im na to ukažemo. Predsednik Tadić je ,ukoliko zagovara politiku nepriznavanja Kosova, trebao danas da sa Bajdenom dođe u Visokim Dečanima. Stalno govori kako je Kosovo Srbija. Ako je to stvarno tako zašto on danas kao svaki dobar domaćin nije otpratio svog gosta do manastira Visoki Dečani“, rekao je Ničić. On je dodao da Ministarstvo za KiM radi sve na štetu Kosova i Metohije. „Svi smo se nadali da će nam dolaskom ministra sa naših prostora ovde biti bolje. Ali to nije tako. Amerika nam nije prijatelj. Trabamo se okrenuti Istoku a ne Zapadu i evropskim integracijama jer nama tamo nije mesto“, rekao je Ničić na protestu u Kosovskoj Mitrovici koji je održan povodom dolaska američkog potpredsednika Dzozefa Bajdena. Pored političkih predstavnika na skupu su govorili rodbina žrtava NATO bombardovanja. U organizaciji Narodnog pokreta otadzbine okupljeni su prošetali do Trga Šumadija u centru grada gde je izveden performans na temu posete Filipa Vujanovića i Dzozefa Bajdena Srbiji. Okupljeni su palili crnogorsku i američku zastavu. Članovi pokreta su nosili transparente „Ubica se vraće na mesto zločina“ i „ Tadiću ne ponižavaj više Srbiju“. Skup je proteko bez incidenata uz pojačano prisustvo KPS policije i KFOR-a na Ibarskom mostu.

Pogledajete sve vesti dana: 21.05.2009

http://www.radiokim.net/K-Mitrovica-Odrzan-protest-Srba-zbog-dolaska-Dz-Bajdena-4301-vest.htm
 
Цитат:
Оригинал поставио kisela bombona
Писало је на транспарентима који су данас носили Срби у Косовској
Митровици када су изашли да протестују због посете Бајдена!

"Убица се вратио на место злочина" .. је порука
непожељном госту на Светој Српској земљи.

При том су паљене америчке заставе и заставе Црне Горе.


Где си председниче Тадићу,
зашто не пошаљеш Дачића да хапси те што пале заставе
и што су се дрзнули да уопште протестују против
драгог му госта америчког:?:


http://www.b92.net/info/vesti/index....&nav_id=361696

Па нема га нигде... сада је на великој муци... не зна шта да ради... таман је склопио екипу кад прц упаде бомбаш - што би за последицу МОРАЛО ДА ИМА СМЕЊИВАЊЕ МИНИСТРА ПОЛИЦИЈА И НАЧЕЛНИКА ГЕНЕРАЛШТАБА....јер колико чујем зграду Председништва чува и полиција и војска...
 
"Боримо се да овде опстанемо и створимо услове
за повратак расељених,али немамо подршку нашег министарства",
рекао је Ничић и поручио властима у Београду да "Срби са Косова
знају да им САД нису пријатељ и да од њих ништа добро не могу
да доживе"
.

И председник Одбора за КиМ у Скупштини Србије Љубомир Краговић
упутио је захтев Влади Србије да са "свима разговара достојанствено,
а не да слуша наређења попут оних које је јуче у Београду изрекао
амерички потпредседник Бајден
"
.


http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1/Србија/62878/Бајден:+Независност+неповратан+процес.html


.
 
kisela bombona;9842238[COLOR="Red":
ко за Тадића гласа?Нисам сигурна да су то они који га критикују јавно, а онда га заокруже,
тајно на изборима.

КО су ти људи и одакле су...???
него ме срамота и блам да ме такав човек представља!

.

evo ja glasam za Tadića. ja - magična devojčica.:hvala:

ne kritikujem ga ni javno ni tajno, jer on je moj voljeni Presidente.:ok::mrgreen:

pametna sam, fina i nadasve lepa, kako i dolikuje jednoj pravoj Srpkinjici.:cool:

Iz Temple of love sam.:mrgreen:


kakva si imas i vise nego dobrog Presidentea.;)
 
Poslednja izmena:
Цитат:


Па нема га нигде... сада је на великој муци... не зна шта да ради... таман је склопио екипу кад прц упаде бомбаш - што би за последицу МОРАЛО ДА ИМА СМЕЊИВАЊЕ МИНИСТРА ПОЛИЦИЈА И НАЧЕЛНИКА ГЕНЕРАЛШТАБА....јер колико чујем зграду Председништва чува и полиција и војска...

....а шта је са оним "прстеновима",...
колико их има......:hahaha::hahaha::hahaha:

Кад су све разбуцали да не кажем другу реч......
о главу ће им се к`о бумеранг све вратити!!!

.
 
evo ja glasam za Tadića. ja - magična devojčica.:hvala:

ne kritikujem ga ni javno ni tajno, jer on je moj voljeni Presidente.:ok::mrgreen:

pametna sam, fina i nadasve lepa, kako i dolikuje jednoj pravoj Srpkinjici.:cool:

Iz Temple of love sam.:mrgreen:


kakva si imas i vise nego dobrog Presidentea.;)


Немам ја ништа против тога да гласаш за њега и да га волЕш!

Дозволи и ти мени право да се сећам једног јединог председника
којег сам поштовала и уз чије идеје сам остала!
 
Немам ја ништа против тога да гласаш за њега и да га волЕш!

Дозволи и ти мени право да се сећам једног јединог председника
којег сам поштовала и уз чије идеје сам остала!

Ko je njega poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...
 
Немам ја ништа против тога да гласаш за њега и да га волЕш!

Дозволи и ти мени право да се сећам једног јединог председника
којег сам поштовала и уз чије идеје сам остала!

pa secaj se ko ti brani.
samo sam ti odgovorila na pitanja i nedoumice koje imas u vezi Presidenteovih glasača.:manikir:
 
BoTa ili Cvetko /po V.Iliću/ ne može poniziti Srbiju koliko je ona tj.Srbija ili deo Srbije koji je glasao za istog ..ponizila sama sebe.................................sve ostalo što obećanja i politika istog radi i sprovodi je sastavni deo samostalnog poniženja kroz lik i *delo*istog izabranog sa spoljasnjom kamarilom naredbodavaca i unutrasnjim pratiocima licnog interesa unovcenog vazalstva................ma da gu.......................
 
Немам ја ништа против тога да гласаш за њега и да га волЕш!

Дозволи и ти мени право да се сећам једног јединог председника
којег сам поштовала и уз чије идеје сам остала!
Лазар Колишевски? Или можда Сејдо Бајрамовић? Или Богић Богићевић?
 

Back
Top