Tabloidiotluci

Screenshot-20241204-181458-Chrome.jpg
 

Novi skandal opozicije: Potukli se zbog novca – Mila Pajić šamara neposlušne VIDEO​


Među "omladinskim" aktivistima Dragana Đilasa proširio se snimak međusobnog fizičkog obračuna predvodnika njima suprotstavljene organizacije "Borba", koja deluje po direktivama Miroslava Aleksića i Zeleno-levog fronta.

Kako su objavile Novosti, do incidenta je došlo sinoć.

Kako navode "Đilasovi omladinci", koji su bili očevici ovog skandaloznog događaja, scenama nasilja je prethodila žučna rasprava oko raspodele novca koji je organizacija "Borba" dobila od Aleksića.

S obzirom na to da aktivisti "Borbe" nisu uspešno realizovali zadatak koji im je poveren, odnosno da blokadama visokoškolskih ustanova nisu uspeli da pokrenu masovne studentske proteste, strani "donatori" su Aleksiću uskratili određeni deo novca, tako da su i njegovi "studenti" za svoje angažovanje dobili mnogo manji iznos od onog koji im je obećan, navode Novosti.

Nakon što Pajićeva, koja je bila pod vidnim dejstvom narkotika, u žučnoj raspravi nije uspela da ubedi Branislava Đorđevića i Jovanu Jovanović u to da treba da budu "prezadovoljni novcem koji su dobili", fizički je nasrnula na njih, i to tako što je prvo počela da davi Jovanovićevu, nakon čega je Đorđeviću udarila šamar.

Po svoj prilici, među Aleksićevim "studentima", nastavljaju dalje Novosti, dolazi do sve oštrijih konfrontacija, sada i po pitanju raspodele novca, što bi moglo da utiče na dalji odliv aktivista iz organizacije "Borba" ka Đilasu, koji svoje "studente" obilato isplaćuje iz sopstvenih sredstava, motivisan željom da se vrati na poziciju "suverenog lidera srpske opozicije", koju su mu u prethodnom periodu ugrozili Miroslav Aleksić i lideri Zeleno-levog fronta.


Tabloidiotluk level pro.
 
Hahaha Diksi (kao Sonja Blejd) izdominirala i Kale Gospodar vremena, ali Brzi gde njega izvukoše (beše to onaj folker sa beretkom) 🤣, ali Slučajni prolaznik 🤣 mada nekako i po imenu i po animaciji Senidah mi komotno mogla da prodje kao MK lik. :d


Mada ja kada bi igrao ovo kapiram da bi najčešće birao Diksi i Kaleta. ;)

Što reče pokojni brat Moskri (R.I.P.), ako ima ijedan muškarac kome bi dao cmar to je Vremena gospodar. :d
 

Back
Top