Table, natpisi...

ne znam ko je lomio tablu, ali srpski nacionalisti tesko da su to uradili, posto veoma cene i postuju Slovake... ili su to uradili autonomasi zbog dizanja tenzija ili neka neobrazovana balavurdija
 
Onij koji prate stope Ožića,Subotića,pijanog Žike Berisavljevića,te srbomrca Sabahudina G. i Nedima dupeuvlakača.Postavljač teme je zaljubljen u njih.Oni se zalažu (zajedno sa svojih 50 pristalica) sa stvaranje "republike Vojvodine".Preporučujem ti da odeš na njihov sajt,kada god ti treba dnevna doza smeha.Po ceo dan samo kmeče i kukaju,a kad se rasrde,onda pljuju na sve oko sebe.Čak su i Novaka Đokovića (koji nikome ništa nije skrivio) nazivali "Srbijanskom budalom,koja pase travu..."

Та прича не пије воду. Минорна странка са још минорнијим чланством. Уосталом и 90-тих је било напада на Словаке и нису их организовали ни републиканци, ни ЛСВ, ни илуминати, ни американци већ 'национално пробуђени'.
 
Неко (претпостављам аутономаши) намерно хоће да изазове сукоб између Срба и Словака јер су Срби и Словаци увек били у добрим односима и никад нису имали неспоразуме и сукобе. Сви српски националисти и родољуби поштују Словаке, укључујући и мене.
 
Та прича не пије воду. Минорна странка са још минорнијим чланством. Уосталом и 90-тих је било напада на Словаке и нису их организовали ни републиканци, ни ЛСВ, ни илуминати, ни американци већ 'национално пробуђени'.

Србин који нападне Словаке мора бити жешћи билде.
 
Ja ne poznajem ni jednog Srbina koji ima nešto protiv Slovaka.Slovaci su išli sa mnom zajedno u školu i nikada nije pravljena razlika...
Словаци су жртве Мађара.
Заправо се цени да је око 1/3 Мађара у Војводини словачког порекла.
Нпр мој школски друг Молнар с Петроварадина је Словак, а Молнари у Бечеју су сви редом Мађари!
У суседном Србобрану све до почетка 20. века Словаци, ако већ нису говорили словачки, разумели су га, али до почетка ПСР помађарени су.
Међутим Словакиње као девојке/жене су прва лига и то се види по ,,Мађарицама"!
 
Та прича не пије воду. Минорна странка са још минорнијим чланством. Уосталом и 90-тих је било напада на Словаке и нису их организовали ни републиканци, ни ЛСВ, ни илуминати, ни американци већ 'национално пробуђени'.
Ako ćemo realno, ' 90.-ih je bilo ljudi koji nisu razlikovali veru od nacije,pa su pravili sranja.Računam da su danas ljudi malo obrazovaniji.Doduše ima klinaca huligana koji ne biraju metu.Polupaju nešto što je nekome bitno,ne bi li sutra čitali o svom delu u novinama.Meni je pre god. dana neko polupao stakla na autu,a da pritom ništa nije ukrao iz njega.
E da,dodaću da mi na retrovizoru visi srpska zastavica.Kako li bi zvučalo da sam za vandalizam optužio pripadnike neke druge nac. zajednice,nazivajući ih Srbomrscima...
 
Словаци су жртве Мађара.
Заправо се цени да је око 1/3 Мађара у Војводини словачког порекла.
Нпр мој школски друг Молнар с Петроварадина је Словак, а Молнари у Бечеју су сви редом Мађари!
У суседном Србобрану све до почетка 20. века Словаци, ако већ нису говорили словачки, разумели су га, али до почетка ПСР помађарени су.
Међутим Словакиње као девојке/жене су прва лига и то се види по ,,Мађарицама"!

daj linkove?
 
Ako ćemo realno, ' 90.-ih je bilo ljudi koji nisu razlikovali veru od nacije,pa su pravili sranja.Računam da su danas ljudi malo obrazovaniji.Doduše ima klinaca huligana koji ne biraju metu.Polupaju nešto što je nekome bitno,ne bi li sutra čitali o svom delu u novinama.Meni je pre god. dana neko polupao stakla na autu,a da pritom ništa nije ukrao iz njega.
E da,dodaću da mi na retrovizoru visi srpska zastavica.Kako li bi zvučalo da sam za vandalizam optužio pripadnike neke druge nac. zajednice,nazivajući ih Srbomrscima...

A danas kao razlikuju? A smeta im cak i latinica..
 
Који ће ти очин линкови?
Одеш у музеј Војводине и погледаш.
Исто тако погледаш географски распоред националних мањина и видиш да рецимо у Воши никад није било Хрвата до брозових времена када су насилно преводили Буњевце и Шокце у Хрвате.
 
Та прича не пије воду. Минорна странка са још минорнијим чланством. Уосталом и 90-тих је било напада на Словаке и нису их организовали ни републиканци, ни ЛСВ, ни илуминати, ни американци већ 'национално пробуђени'.

Ovde pretpostavljaju da su ti nacionalno probuđeni neki veoma inteligentni i skolovani tipovi pa im se takve gluposti ne mogu desiti, i kao svi znaju ko je Safarik i kakav je odnos Slovaka i Srba.

Valjda su jednako pametni kao i oni koji su na albansko divljanje pre 8 godina odgovorili paljenjem dzamija muslimanske zajednice u Srbiji
 
A danas kao razlikuju? A smeta im cak i latinica..
A tebi smeta ćirilica izgleda?To me navodi na zaključak da se ne razlikuješ mnogo od onih Hortijevaca 1942. ili Ustaša koji su pravili pokolj po Sremu,ili onih današnjih neoustaša iz HSP u vukovaru kojima i danas smeta ćirilica.Ugledaj se na mene.Volim i koristim oba pisma.:mrgreen:
 

Back
Top