T4 Salvation ...

film jedva cekam da pogledam..
ali ne po svaku cenu..
bioskopski snimci su vise nego ocajni..
tako sam skinula angels and demons i odmah obrisala..
ne zasluzuje nista toliko mucenje..
ako ima neki snimak kao onaj od wolverine sto je procureo..
to ok.
 
ma ok je film :) .. skroz ok ... igra je onako 3+ ocena ...
:) ali nikako da se ZAVRSHI terminator saga ... jerbo je ostavljeno materijala za dalje i dalje i dalje i dalje ... :) ...

kopija je ochajna ... ali nema kod nas u bioskopima .. andjele und demone samo gledao u bioskopu :) i super je film :)
 
Ја почео да скидам нешто,надам се да је то - Т 4 ...
Реците ми јел је то почетак:тип са шаргарепом,трудна жена,беба ,јурњава,пуцњава...???
Пошто ми је скидање СПОООРО да се не мучим ако још и није тај филм...
Слика (ово мало што сам скинуо) је подношљиво...
 
Ја почео да скидам нешто,надам се да је то - Т 4 ...
Реците ми јел је то почетак:тип са шаргарепом,трудна жена,беба ,јурњава,пуцњава...???
Пошто ми је скидање СПОООРО да се не мучим ако још и није тај филм...
Слика (ово мало што сам скинуо) је подношљиво...

Ne to je Shoot 'em up, znaci prekidaj slobodno...
 
Ja čekam DVDRip, T3 sam gledao pre par meseci i ponovo se smorih verujem da će T4 biti daleko bolji i mislim da je Christian Bale dobar izbor glumca.

Traileri ne izgledaju loše svakako nemože biti gori od T3.

70% kritičara su ocijenili T3 "svježim" filmom, a samo 30% lošim. Evo i koncenzusa filmskih kritičara:

Iako se T3 nikada ne uzdiže na nivo drugog filma, dobrodošao je nastavak serijala 'Terminator'.

34% kritičara su označili T4 dobrim filmom, a čak 66% lošim. Prema tome, svrstava se pod loše filmove. Evo i koncenzusa:

Sa pripovedanjem robotičkim isto koliko i filmovi neoriginalni negativci, 'Terminator Salvation' pruža puno specijalnih efekata ali mu nedostaje užitak originalnih filmova.
 
A ko j.e.be kriticare,sve neki debili po 300 kila i ne znaju nista drugo osim da *****ju po filmovima, i dobrim i losim.
Ja cu sam da idem i da prosudim kakav je film.Vec odavno sam naucio da me zabolje za kriticare i njihova sranja.
 

Back
Top