swing

Ako sam dobro informisan u Gornjem Milanovcu se nalazi trenutno jedini pravi svinger klub u Srbiji.Medjutim,neko kaze da mogu da idu i pojedinci uz neku doplatu a neko kaze da mogu samo parovi i pojedincima nije dozvoljen ulaz ni pod kojim uslovima.Ja nisam ni pokusavao da idem tamo pa nemam informaciju iz prve ruke.Samo znam da je ispred konstantno parkirano po nekoliko automobila cije su registarske oznake uglavnom iz okolnih gradova i BG.
 
zove me drug,kaze,Cheri devojka me za vikend vodi u svingerski klub.ok nije ovo tema o moralu itd mada ce se u to pretvoriti kao i uvek.zanima me sta mislite koliki je to nivo poverenja,ljubavi ili cega god,pa da sa partnerom udjete u tako neku akciju.

Tu nema ljubavi one prave. To je dopustanje, da bi se ostvarile sexulne fantazije

Kao da kazes devojci odobris grupnjak se i onda to nazoves ljubav
 
zove me drug,kaze,Cheri devojka me za vikend vodi u svingerski klub.ok nije ovo tema o moralu itd mada ce se u to pretvoriti kao i uvek.zanima me sta mislite koliki je to nivo poverenja,ljubavi ili cega god,pa da sa partnerom udjete u tako neku akciju.

to nisu klasicne veze. to su posebne veze. kad si u vezi u kojoj mozes to, to je prava stvar, po meni
 

Back
Top