sweet (wet) dreams....

ja sam imala fazu kad sam u toku jedne noči doživljavala 2-3 orgazma...i tako po 3, 4 pita na tjedan, to me držalo nekih mesec dana, dva
uobičajno sanjam da letim ili krv, hm da i zmije(jbte kako me narod mrzi):D
u zadnje vreme sam počela sanjat neke likove koje nikad videla nisam...isto tako ko što priča senoviti muvanje i ta sranja...

senoviti pa šta se binuš? fala bogu da sanjaš tu bojanu biljanu kako god veče
kad počneš sanjat sve svoje bivše kako doalze u prodavnicu sa malim ćerkicama po sladoled... tad se zabrini:D
 
trofazna:
ja sam imala fazu kad sam u toku jedne noči doživljavala 2-3 orgazma...i tako po 3, 4 pita na tjedan, to me držalo nekih mesec dana, dva
uobičajno sanjam da letim ili krv, hm da i zmije(jbte kako me narod mrzi):D
u zadnje vreme sam počela sanjat neke likove koje nikad videla nisam...isto tako ko što priča senoviti muvanje i ta sranja...

senoviti pa šta se binuš? fala bogu da sanjaš tu bojanu biljanu kako god veče
kad počneš sanjat sve svoje bivše kako doalze u prodavnicu sa malim ćerkicama po sladoled... tad se zabrini:D
.......a zmije ,pitoni neki :grin: :grin: :grin:
 
retko sanjam. najgori su mi bili snovi kada sam sanjala bivseg. realnost totalna. mislim, dok smo bili zajedno, ti snovi su bili super. kad je otisao (onako, pricala sam vam:)), uvek kad ga sanjam treba mi 3 dana da se vratim u ravnotezu. i i dalje su ti snovi tako stvarni, to je neverovatno sta se sve krije u nasim mozgovima. a inace retko sanjam, bas mi je drago
 
Vesela_zena_beogradska:
Inache sam upoznala nekoliko likova koji su mi kasnije rekli da su me vec sanjali, pre nego shto smo se sreli, i odprilike imali su deja vu kasnije, kad smo se vec druzili .. meni je to bash horor .. lezimo tako na krevetu i lik odjednom skochi - kaze, ovo sam vec sve video u snu, tebe, krevet, ovako smo lezali ..

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: A mozda i jeste stvarno, pa se ne seti odma', nego kad dodje kuci pa se lupi (ne kitom) po celu i kaze - pa to je ona od pre pet godina, yeboute:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Ja sinoc sanjala mog profesora iz razvojne psihologije kako mi kaze: draga koleginice morate ponovo da polazete ispit, ono od pre ne vazi!!
p.s a ispit sam inace polozila(u stvarnosti)..
samo sto nisam pala u nesvest u snu!
 
senoviti:
extra,za uzivanje...kao neki de palmin film. sem toga,otkrila si nam recept pravog muskarca:`tvrdji od celika a laksi od papira..` :p ;)
neka reklama? :-)
sweet dreams.......
....hmmm nisam o tom snu tako razmisljala...nije to nego sam tada otprilike spremala ispit konstrukcioni materijali...pa onda znam koliko su neke stvari zaista vrednije od dijamanata i tako...
 
a što sam nočas sanjala je neverovatno! i sumljam da se radi o nekom erotskom snu jer sam se probudila sva van sebe!
sanjala sam kao da je bio rat...ono baš rat i ja pametna isto da se borim i idem na mjesto bitke vidim da se ćetnici i muslimani biju, uzmem i ja mitraljez il sikiru(ne znma šta je bilo) i udri...i nekako preživam, mada bombe padaju ovo ono....posle oču nekako da prebegnem kod našije a moram preko reke(reke krka-ta je reka u novom mestu gde ja živim) i moram sa nekim čamcem a meni neka baba viče: AKO ZAKASNIŠ ČAMAC, MUSLIMANI ČE TE UBIT! i ja stvarno zakasnim čamac i budala još trčim za njim i počeše muslimani sa mitraljezima da pucaju, ja padnem u vodu al ono osečam da su me pogodili u leđa ali još sam živa...te šta ču , izigravam mrtvaka...
posle dođe razredna po mene(!?!) i nekako izađem iz te ebene reke i krvarim iz leđa ali ne pričam nikom, posle idemo gradom, u tsvari bežimo razredna, kuma, ja i moji školski drugovi u školu,. . u međuvremenu srećemo moju šeficu koja se šeta nočom u kupačem po gradu, kao tako je vojnici neče ubit!?!...posle stojimo pored mercatora ono noč ja krvarim mene kuma pita VIKI, ŠTA TI JE ? ja čutim. ..posle viče meni razredna: VIKI i zana(moja kuma) ajte vas 2 u školu same! ja se bojim i vičem :PA KAKO SAME DA IDEMO, DA NAS UBIJU? a meni razredna: UBILI SU SRĐANA, PAO JE U SARAJEVU! (srđan mi je ovaj nesuđena ljubav), ja počnem plakat i kukat, razredna kaže: POSMRTNE OSTATKE ĆE DA PREVADU U SLOVENIJU1 ja pitam gde če da ga sahrane, ona kaže da u Škofljici na njihovem imanju!! ja joj kažem da ne znam gde je to imanje i šta ču idem ja i kuma u školu i ja sve plačem i kukam, majko moja kako ču doči na sahranu, još je razredna rekla da če mu biti samo trojica na sahrani, kako ču doči do ebene škofljice, kad je rat, nemam para, zašta da kupim benzin!!! I U TO SE PROBUDIM!!!

AJME
 
sevilja:
Ej ''deja vu'' se meni redovno desava!
objasnjeno je to... to je poremecaj u prenosu elektricnih impulsa - dozivljaja (za to je potrebna neka milisekunda) do, cini mi se, sive mozdane mase... posto se sve sto smo ikada doziveli zapisuje u mozgu... neki dozivljaji ostavljaju dublje tragove, neki se brze zaboravljaju... ali se ne brisu... bas kao listovi knjige, kako je to neko davno objasnio... (to objasnjava i situaciju da se, kod odredjenih bolesti kod kojih se javlja poremecaj u pamcenju, zaboravlja prvo ono sto nam se skorije dogodilo)...
e, sad... da se vratimo na impulse koji se zapisuju u mozgu...ponekad se desi da se prenos dogadjaja koje gledamo (oci) i shvatanje (mozak) onoga sto smo videli ne podudari... mi dogadjaj vidimo, ali razumemo da smo videli nesto tek sa malim zakasnjenjem... i, onda, kad mozak to registruje, nama se cini kao da smo vec videli/sanjali/doziveli to... sto je, u neku ruku, i tacno... al' nikako nije prica za trece oko... nazalos'...
 
rile_laki_oblak:
objasnjeno je to... to je poremecaj u prenosu elektricnih impulsa - dozivljaja (za to je potrebna neka milisekunda) do, cini mi se, sive mozdane mase... posto se sve sto smo ikada doziveli zapisuje u mozgu... neki dozivljaji ostavljaju dublje tragove, neki se brze zaboravljaju... ali se ne brisu... bas kao listovi knjige, kako je to neko davno objasnio... (to objasnjava i situaciju da se, kod odredjenih bolesti kod kojih se javlja poremecaj u pamcenju, zaboravlja prvo ono sto nam se skorije dogodilo)...
e, sad... da se vratimo na impulse koji se zapisuju u mozgu...ponekad se desi da se prenos dogadjaja koje gledamo (oci) i shvatanje (mozak) onoga sto smo videli ne podudari... mi dogadjaj vidimo, ali razumemo da smo videli nesto tek sa malim zakasnjenjem... i, onda, kad mozak to registruje, nama se cini kao da smo vec videli/sanjali/doziveli to... sto je, u neku ruku, i tacno... al' nikako nije prica za trece oko... nazalos'...

Rile, zao mi je , ali ovo objasnjenje ne mogu prihvatiti. ;)
To sto si ti napisao je teorija, a ne aksiom.
 

Back
Top