Svjetlooki vs tamnoki & Kaladont

Memnom

Elita
Poruka
18.495
Kopija igre u kojoj sam sudjelovao na drugom forumu uz dodatak kaladonta. Pravila su sasvim jednostavna. Kreće se od 50. Oduzima se ili dodaje po 1 svjetlookima je cilj 100, a tamnookima 0. Pobjednik stavlja sliku ako želi. Nakon toga igra ide ispočetka od 50. ( ako zaživi) Chat je pozeljan da ne budu suhe brojke.
Hint: pazite na brojeve :mrgreen:

50 Krema

Pa da kreneno i vidim razvoj :)

ETA (moderator): Kaladont je igra reči gde sledeća reč počinje na poslednja dva slova prethodne reči. Ukoliko je nemoguće naći reč na zadnja dva slova, uzeti samo zadnje da se igra ne bi zaglavila.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kopija igre u kojoj sam sudjelovao na drugom forumu uz dodatak kaladonta. Pravila su sasvim jednostavna. Kreće se od 50. Oduzima se ili dodaje po 1 svjetlookima je cilj 100, a tamnookima 0. Pobjednik stavlja sliku ako želi. Nakon toga igra ide ispočetka od 50. ( ako zaživi) Chat je pozeljan da ne budu suhe brojke.
Hint: pazite na brojeve :mrgreen:

50 Krema

Pa da kreneno i vidim razvoj :)

A šta je tema ?
 
Kopija igre u kojoj sam sudjelovao na drugom forumu uz dodatak kaladonta. Pravila su sasvim jednostavna. Kreće se od 50. Oduzima se ili dodaje po 1 svjetlookima je cilj 100, a tamnookima 0. Pobjednik stavlja sliku ako želi. Nakon toga igra ide ispočetka od 50. ( ako zaživi) Chat je pozeljan da ne budu suhe brojke.
Hint: pazite na brojeve :mrgreen:

50 Krema

Pa da kreneno i vidim razvoj :)
Prijatelju,mislim da ovo nije za svastaru....mozda za igrice,ali tamo koliko znam ima slicnih tema.
 

Back
Top