Sviraj mi na gitari

Neprilagođena

Leptirica
Banovan
Poruka
95.554

Baš kao što je to bio slučaj prije i danas su muškarci s gitarama iznimno privlačni ženskom polu.
https://www.tportal.hr/lifestyle/clanak/istina-je-zene-otkidaju-na-muskarce-s-gitarom-20141107
1649679002414.png

Ima nešto zavodljivo u muškarcu s gitarom…
Mnoge su žene u svojim tinejdžerskim godinama bile zaljubljene u muškarce koji samouvereno
prebiru po žicama svoje gitare, ali čini se da takva naklonost s godinama ipak ne prestaje.
Kako pokazuje najnovije istraživanje, odraslim ženama privlačniji su muškarci koji sviraju gitaru.

1649679041355.png


Taj čarobni instrument čak i inače sramežljive muškarce pretvara u poželjne partnere.
Muškarci su toga verovatno svesni jer, kako pokazuje istraživanje,
mnogi od njih upravo su zbog toga i naučili svirati gitaru.

A što je to toliko privlačno u muškarcima s gitarama?
Žene kažu da je tajna u načinu na koji se muškarci ophode s gitarom,
odnosno ženama je to znak da muškarci dobro znaju što činiti s rukama.
Podsvesno veruju da imaju vešte ruke i u krevetu…

1649679140437.png


'Javnost je presudila – gitare su oduvijek privlačne,
odnosno oduvek su privlačni muškarci koji sviraju gitare-
poručili su stručnjaci koji su radili na istraživanju, a koje je provela tvrtka eBay.
1649679221253.png

Istraživanje je pokazalo i kako većina ispitanika smatra da je najbolji gitarist svih vremena bio Jimi Hendrix.
Iako nije bio klasično lep, bio je seksi i to upravo zbog strasti s kojom je svirao gitaru.
 
Kad god sam napisao i odsvirao pesmu nekoj veza mi se raspala...
I evo ovoj poslednjoj sam posvetio cak 5 pesme i na kraju rekla kako nikad nisam nesto lepo uradio za nju...
Mislim se sta bi bilo da stvarno nisam radio ono sto jesam a nikad se nisam tako izcimao i trudio...
Sve pesme izblede tako da ne znam vredi li uopste ih pisati i svirati osim one postojece...

Gitara moze da privuce ali ne i da zadrzi devojku, novac i status su stvari koj zadrzavaju...
 
Kad god sam napisao i odsvirao pesmu nekoj veza mi se raspala...
I evo ovoj poslednjoj sam posvetio cak 5 pesme i na kraju rekla kako nikad nisam nesto lepo uradio za nju...
..
Nije znala šta ima..Napisati , posvetiti nekome pesmu je nešto najlepše..


novac i status su stvari koj zadrzavaju...
Ne i mene...Postoje bitnije stvari.
 
Nije znala šta ima..Napisati , posvetiti nekome pesmu je nešto najlepše..



Ne i mene...Postoje bitnije stvari.
Ovo je cetvrta osoba kojoj sam napisao pesmu.Prvoj sam samo napisao nisam imao muziku jer tada nisam ni svirao tek kasnije sam uradio muziku ali nikad nisam ozbilno snimio pesmu kako treba ali to vec nije bilo ni bitno jer nismo bili zajedno i proslo je mnogo vremena da bih joj ja dao pesmu s muzikom.
Drugoj sam napisao dve sa muzikom ali je bilo loseg kvaliteta jer sam snimo to mikrofonom za skajp haha i nakon njene nikakve reakcije kakve sam ocekivao posle bacanja bombonjere sa diskom itd na njenu terasu shvatiosam kakva je osoba ustvari i da nije za mene a i bio sam mlad tada a njeni buzdovani drugari koji me nisu voleli su napravili problem jer su joj bili preci drugari nego ja itd...
Trecoj sam uradio jedan ozbiljan instrumental ali dzabe ona je ibila bolesno ljubomorna i imala je neke probleme u glavi sa suicidom...

E ovoj poslednjoj sam napisao 5 i vise koje nisam snimio.Nju sam najvise voleo i sad je volim ako hoce da dozvoli da je volim.Njoj sam uradio i vokale i muziku i tekst skroz onako skoro bas kao na profi nivou i poslao joj za njen rodjendan, svirao joj uzivo itd...Imamo i zajednicke pesme onako i covere i eto na kraju ispadoh los covek zbog nekih sitnica na koje ja ne obracam paznju i zbog jebenih finansija i lose situacije sa poslovima i u taj period je definisala moju licnost i nacrtala nesto sto nisam...

Mene jo to zestoko zabolelo jer sam ovoj od srca uradio muziku i pesme tako da mi je prosto neverovatno da se sve to prekine bez razloga jer je nikad nisam vredjao, varao, povredio, ljutio na nju itd ali eto to ume da zaboli i uvek ce...
 

Back
Top