Svi ozbiljniji se naoružavaju teškim modernim naoružanjem samo Srbija se zadovoljava u Vučićevim bajkama

nesko101

Elita
Poruka
18.170
AUTORSKA
Bukvalno tako stoje stvari.
Čak i Hrvatska koja je u NATO uskoro će imati ozbiljnije oružje od Srbije a mi se tešimo u Vučićevim bajkama kako i mi nabavljamo nešto ali to je u stvari daleko od ozbiljnog oružja da se zaštitimo od okolnih neprijatelja.
Vučić sada Srbuje oko RS kao nekada što je oko Kosova i Metohije i šta bi sa tom Vučićevom bajkom?
Svi znamo da se nesrećno završila po Srbe.
Hoćemo li i dalje verovati u te njegove bajke kako više nećemo ratovati ni po koju cenu?
Kako stoje stvari hoćemo ali ćemo i stradati.
 
Čak i Hrvatska koja je u NATO uskoro će imati ozbiljnije oružje od Srbije a mi se tešimo u Vučićevim bajkama kako i mi nabavljamo nešto ali to je u stvari daleko od ozbiljnog oružja da se zaštitimo od okolnih neprijatelja.
Iz naslova: "Svi ozbiljniji" - koje su to države, a da ih se treba i može usporediti sa Srbijom?

Ozbiljnije oružje koje Hrvatska nabavlja?

Koje je to ozbiljno oružje po tebi, a da je realno da ga Srbija nabavi?
 
Iz naslova: "Svi ozbiljniji" - koje su to države, a da ih se treba i može usporediti sa Srbijom?

Ozbiljnije oružje koje Hrvatska nabavlja?

Koje je to ozbiljno oružje po tebi, a da je realno da ga Srbija nabavi?
Ti druže kao i većina ništa ne kapirate zato i vlada Vučić umesto neko normalniji.
A pored svega pitanja su ti na nivou SNS portparola.
 
Poslednja izmena:
Iz naslova: "Svi ozbiljniji" - koje su to države, a da ih se treba i može usporediti sa Srbijom?

Ozbiljnije oružje koje Hrvatska nabavlja?

Koje je to ozbiljno oružje po tebi, a da je realno da ga Srbija nabavi?
Recimo Jerina-1, 400mm, dometa preko 300km, b/g 250kg, GLONASS/GPS/INS navođenje, opciono optoelektronski sa unapred memorisanom slikom cilja, neke od onih finijih krstarećih raketa sa glavom za optoelektronisko samonavođenje, kao ruski Geranijum, samo mnogo brža, sa sa lvećim dometom i bojevom glavom 350-500kg. Ništa previše opasno.

Da li vi u Hrvatskoj stvarno mislite da “ne možemo” sve što mogu Huti i još neki?
 
Poslednja izmena:
AUTORSKA
Bukvalno tako stoje stvari.
Čak i Hrvatska koja je u NATO uskoro će imati ozbiljnije oružje od Srbije a mi se tešimo u Vučićevim bajkama kako i mi nabavljamo nešto ali to je u stvari daleko od ozbiljnog oružja da se zaštitimo od okolnih neprijatelja.
Vučić sada Srbuje oko RS kao nekada što je oko Kosova i Metohije i šta bi sa tom Vučićevom bajkom?
Svi znamo da se nesrećno završila po Srbe.
Hoćemo li i dalje verovati u te njegove bajke kako više nećemo ratovati ni po koju cenu?
Kako stoje stvari hoćemo ali ćemo i stradati.
ti bi da ratuješ ili si generalni uvoznik pa slabo prodaja?
 
Ulagati u domacu vojnu industriju bilo ko da je na vlasti. Uvesti obavezan vojni rok. Vojska dokazano pravi vojnika, oca i coveka.
Ziveti u miru, spremati se za rat.
Covek je ratoborno bice istorija je to dokazala i potvrdila.
da odeš na derbi Partizan - Crvena Zvezda i da na svim ulazima staviš štand vojnog odseka za prijavljivanje u vojsku da postanu muško e tad bi se Delije i Grobari zagrlili i pevali "Ivin voz" (vadili bi se na neuračunljivost)

a i mame bi ih čekale ispred...
da ručaju večeru...
 
Ulagati u domacu vojnu industriju bilo ko da je na vlasti. Uvesti obavezan vojni rok. Vojska dokazano pravi vojnika, oca i coveka.
Ziveti u miru, spremati se za rat.
Covek je ratoborno bice istorija je to dokazala i potvrdila.
Previše je to blago i neozbiljno druže.
Treći Svetski rat samo što nije počeo a mi laganica lupamo pričajući o motiki.
 
Recimo Jerina-1, 400mm, dometa preko 300km, b/g 250kg, GLONASS/GPS/INS navođenje, opciono optoelektronski sa unapred memorisanom slikom cilja, neke od onih finijih krstarećih raketa sa glavom za optoelektronisko samonavođenje, kao ruski Geranijum, samo mnogo brža, sa sa lvećim dometom i bojevom glavom 350-500kg. Ništa previše opasno.
Ova nabavka se čini nerealnom, uzimajući u obzir geografski položaj zemlje i njezinu ekonomsku situaciju. U slučaju da do takve nabavke dođe, vjerojatno bi se radilo više o oružju za paradne svrhe, nego o stvarnoj strateškoj opremi.
Da li vi u Hrvatskoj stvarno mislite da “ne možemo” sve što mogu Huti i još neki?
Bravo majstore, to je baš usporedivo, Europa i istok, to je sve isto...
 
AUTORSKA
Bukvalno tako stoje stvari.
Čak i Hrvatska koja je u NATO uskoro će imati ozbiljnije oružje od Srbije a mi se tešimo u Vučićevim bajkama kako i mi nabavljamo nešto ali to je u stvari daleko od ozbiljnog oružja da se zaštitimo od okolnih neprijatelja.
Vučić sada Srbuje oko RS kao nekada što je oko Kosova i Metohije i šta bi sa tom Vučićevom bajkom?
Svi znamo da se nesrećno završila po Srbe.
Hoćemo li i dalje verovati u te njegove bajke kako više nećemo ratovati ni po koju cenu?
Kako stoje stvari hoćemo ali ćemo i stradati.

Vučić laže čim zine. To ste valjda shvatili do sada.
 
Pogledaj samo događaje pred sam početak 1 i 2 Svetskog rata pa se ćeš videti da su isti putevi kao ovaj i onda se nećeš ovako ponašati.
1706446236733.png
 
AUTORSKA
Bukvalno tako stoje stvari.
Čak i Hrvatska koja je u NATO uskoro će imati ozbiljnije oružje od Srbije a mi se tešimo u Vučićevim bajkama kako i mi nabavljamo nešto ali to je u stvari daleko od ozbiljnog oružja da se zaštitimo od okolnih neprijatelja.
Vučić sada Srbuje oko RS kao nekada što je oko Kosova i Metohije i šta bi sa tom Vučićevom bajkom?
Svi znamo da se nesrećno završila po Srbe.
Hoćemo li i dalje verovati u te njegove bajke kako više nećemo ratovati ni po koju cenu?
Kako stoje stvari hoćemo ali ćemo i stradati.
Apsolutno tačno. Rumunija nabavlja M1 Abrams, Hrvatska Bradleye i Rafale, Kosovo ima Javeline, a Srbija nabavlja zastarele BTR80. Tragedija. Da ne komentarišemo Mađarsku i šta je tek ona nabavila.
 
Recimo Jerina-1, 400mm, dometa preko 300km, b/g 250kg, GLONASS/GPS/INS navođenje, opciono optoelektronski sa unapred memorisanom slikom cilja, neke od onih finijih krstarećih raketa sa glavom za optoelektronisko samonavođenje, kao ruski Geranijum, samo mnogo brža, sa sa lvećim dometom i bojevom glavom 350-500kg. Ništa previše opasno.

Da li vi u Hrvatskoj stvarno mislite da “ne možemo” sve što mogu Huti i još neki?
Киностудии «Мосфильм» представляет....

Рекао сам ти - могу да ти нацртам ракету бржу од 28 маха, са разним опцијама и трајекторијом кроз термосферу.
У блиској будућности, једино оружје које Србија може да купи од Русије биће нова врста балистичке праћке са интерконтиненталним дометом.
 
Poslednja izmena:

Back
Top