Kafana Sveže okrečeni pab "Kod Maxe čp" (knjiški moljci XXVII)

Ma to je foursome u najavi 😏
Ma bi ovaj nego ga gleda sef :mrgreen:
A, to je kod svakoga tako ili bar vecine.

Nisi ni ti naivan :zper: :lol:

E veruj da jesam :confused: Kao sobarica :aha:

Pre jedno dve god. je firma organizovala seansu masaze ono ko hoce, ja nisam za to znao, i slucajno prodjem, cujem neku tihu muziku fazon "Careless Whisper" , progvirim, vidim priguseno svetlo neke devojke u krug sede i cute neki ljudi iza njih :eek: I ja ono kao bezi odavde da me ne vide :rotf:

I posle cujem masaza a to je bio poslednji ladno termin, ali dobro ... kad sam naivko :confused:
 
E veruj da jesam :confused: Kao sobarica :aha:

Pre jedno dve god. je firma organizovala seansu masaze ono ko hoce, ja nisam za to znao, i slucajno prodjem, cujem neku tihu muziku fazon "Careless Whisper" , progvirim, vidim priguseno svetlo neke devojke u krug sede i cute neki ljudi iza njih :eek: I ja ono kao bezi odavde da me ne vide :rotf:

I posle cujem masaza a to je bio poslednji ladno termin, ali dobro ... kad sam naivko :confused:
:zcepanje:
Ko zna - mozda ponove, ti onda - ne pitaj nista, samo upadaj :zcepanje:
 
Bozhe kakve misli z:shock: sta vam sve nece pasti na pamet :ljutko:

Na ovo sam mislio :ceka:
Screenshot 2024-05-14 201840.png
 
Ma kako, pa sjećam se da je baš u Beogradu završila Homeopatski tečaj-trening, teta Ljilja, Tifina supruga. Nije ljekar.
Govorim o licenci!
Dakle moja kuma (lekar) je išla na seminar, i znam da su osim lekara mogli samo stomatolozi i farmaceuti
Ovo je ozbiljan seminar, par meseci je trajao
 
Agi :heart:, i ja sam sad... Težak film za emotivce, ali nisam mogla da izdržim da ga ne gledam. Gledala sam, mislim, sve filmove o psima i mačkama i nisam mogla da odolim. Divan je..
:zag:
E veruj da jesam :confused: Kao sobarica :aha:

Pre jedno dve god. je firma organizovala seansu masaze ono ko hoce, ja nisam za to znao, i slucajno prodjem, cujem neku tihu muziku fazon "Careless Whisper" , progvirim, vidim priguseno svetlo neke devojke u krug sede i cute neki ljudi iza njih :eek: I ja ono kao bezi odavde da me ne vide :rotf:

I posle cujem masaza a to je bio poslednji ladno termin, ali dobro ... kad sam naivko :confused:
 

Back
Top