Kafana Sveže okrečeni pab "Kod Maxe čp" (knjiški moljci XXVII)

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

1715504304256.png
 
Ja izdajem stan, i ovo što ovaj nudi je uvreda za stanare!
Jedino da tu rupu izdaje za 50 evra za neki magacin
Ma sve se slažem. Samo se ne slažem sa vredjanjem.Postoji čak sajt ili je fejs grupa pa objavljuju oglase
i onda vredjaju. Vidi kakav nameštaj iz prošlog veka i slično. Ovaj kad ne bude izdao možda se dozove pameti.
 
Šta se to razlikuje od ovog mesta? Imaš ljude koji samo dodju da bi vredjali i ponižavali druge, a da pri tom ne gledaju sebe.
Svuda je isto.
ovo je samo ogledalo zivota.
postoje ovakvi onakvi.
Ja se uvek trudim da budem fin.
osim kad me neko bass nagazi ono bass jako po prstima...
E tad ne da skidam rukavice nego i kosulju.
Ali borim se protiv toga svakog dana.
 
Ja imam dosta dobra!
Ali se treba naći iskusni homeopata da ti napravi dobar profil jer od tog zavisi efektivnost lečenja.
Takode treba da znaš da su kafa, crni čaj, kamilica,nana i još neke supstance antidoti homeopatskoj terapijii da ih ne treba u tom periodu uzimati.
Najbolja iskustva imam sa nemačkim homeopatskim lekom za sinuse - CINABSINOM, koji se prodaje u apotekama najnormalnije.
Bukvalno mi sve prode za dva dana
ako imas nekog u svapskoj nek ti kupi tri pakovanja sinfrontala... znaci 90 tableta za tri meseca i sve problemi sa sinusima prestaju, posebno frontalnim... 25. god nisam znao za njih...moracu opet da nabavim.

nema gore stvari nego ono inhaliranje kod otolaringologa...bolje to raditi kuci sa cajevima.
 

Back
Top