Svadba

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Kako vi vidite svadbu i da li bi mogli sebi napraviti jednu?

Ja npr. to ne volim i ako se jednom budem zenio, onda cemo zena i ja otici tamo kod onog pisara i potpisati sve sto treba, jer ne volim nikako taj svatovski kiceraj.
Recimo bio bi u stanju zenu koju izuzetno volim ostaviti ako bi me terala da moram praviti svadbu.
 
Imam potpuno identično viđenje kao i ti :)
Ne volim ništa što ima veze sa svadbama, običajima, kičevima i kičericama, harmonikama, kolima, ruzmarinima, slikanjima, haljinama, tortama i ostalim grozotama.
Samo matičar i posle neko putovanje za nas dvoje i gotojo.
Eventualno pijanka sa društvom uz neku dobru muziku vaše i naše mladosti i puno droge i alkohola :D
 
Kako vi vidite svadbu i da li bi mogli sebi napraviti jednu?

Ja npr. to ne volim i ako se jednom budem zenio, onda cemo zena i ja otici tamo kod onog pisara i potpisati sve sto treba, jer ne volim nikako taj svatovski kiceraj.
Recimo bio bi u stanju zenu koju izuzetno volim ostaviti ako bi me terala da moram praviti svadbu.

Ako vec mora da bude (ne pitam se samo ja, a nisam ni bas toliko protiv jer da jesam, ne bi toga bilo) neka bude sto bezbolnije..npr pravicu se da imam jaku prehladu da me ne bi ljubio svako tri puta u obraz...iz istog razloga necu da ulazim u kolce...koncentrisacu se na djakonije i cekacu da sve prodje...mrzim svadbe...ljudi glume ljubaznost prema rodjacima koje ne podnose...kao, svi se raduju...a ja ne umem da glumim, kazu da mi iz ociju izbija jaka antipatija. sem toga ja mrzim sve moguce obicaje sem slavljenja pojedinih praznika i rodjendana, a slave su kod nas izgubile svaki smisao tako da prezirem nacin na koji se odrzavaju
 
Obozavam svadbe. Jedva cekam kada cu da se udam, pa da udarim po veselju. Pozvacu sve ko mi padne na pamet. Organizovacemo u "Hajatu", mada se meni vise svidja sator. Ima da i ja zapevam na njoj. Ima da se prospa sampanjac i da se napravi torta na pet spratova. Vencanica (naravno, bela, ja cu imati potpuno pravo da je nosim, jer cu uci nevina u brak) iz Milana, jednu sam odabrala jos dok sam radila kao manekenka. Rucno ce se siti, svilena sa cipkom.
 
.npr pravicu se da imam jaku prehladu da me ne bi ljubio svako tri puta u obraz...
mudra si, ali nisi im dorasla
jer kad god se praviš da si bolesna da te masa ne bi ljubila
masa kaže
"ma nema veze"
i izljube te i oni bolesni jer sada nema rizika od zaraze

@tema
to su strašne stvari
čak i oni siromašci koji se zaklinju da neće ništa da prave ukapiraju da moraju da odvedu svedoke tj kumove na ručak, pa bi se roditelji strašno rastužili da ne prisustvuju venčanju svoje jedinice mezimice, a i braća i sestre, pa njihove bolje polovine i deca itd
i očas posla se nakupi 30 ljudi
takoreći - svadba
=I
ne znam ima li spasa. cenim da ima al je potrebna čvrsta ruka
 

Back
Top