Quantcast

Svadba decenije u Hajatu

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
36.905
Је л' био и ћаћа на свадби?

5lSk9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTmpVN01EQV8vY2Y1MDQwYWZhMjRmZmVkZDZkNDE2ODhlNWU3MTY2ZTAuanBnkZMCzQJCAIEAAQ

:hahaha:

najjaca fora :ok:

hebote pa stvarno, uvek sam mislio da mali ne lici na roditelje...pazi Lazetic ćaća :rotf:

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
44.409
Ne vadi se sad. Naravno da je Hajat postojao i da je bio poznat. Arkan je, međutim, ubijen u Interkontinentalu.

Pa to sam i ja rekla i prekini da se pravis pametan.

A i ne vadim se, lepo kazem, nisam znala kad je otvoren jer nije bio poznat toliko za okupljanja, npr. Brena i Boba su isto pravili svadbu u Interkontinentalu a postojao je u to vreme Hajat kako sad vidim. Itd...

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
36.905
Ko je spomenuo kraljevsko vencanje? Pitala sam da li nema u nekoj kraljevini kica, samo zato sto je kraljevina?

Pa ako pricamo o "svadbi decenije", takvo nesto moze da se kaze samo za Royal family, pod uslovom da taj narod ima kraljevsku porodicu kao Srbi.
E sad kako Srbija nije kraljevina, vec republicka prcija crvenih bandita i njihovog nakota, tako imamo i ovo za "svadbu decenije".
Okupila se banda i turbo folk seljadija, a raja i danas u 21 veku bleji u punu trpezu i oteklu krmad oko iste, jer je to simbol dobrog zivota.
Srbija sve vise slici Albaniji, stoka je uspela da je spusti na taj nivo.

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
44.409
Pa ako pricamo o "svadbi decenije", takvo nesto moze da se kaze samo za Royal family, pod uslovom da taj narod ima kraljevsku porodicu kao Srbi.
E sad kako Srbija nije kraljevina, vec republicka prcija crvenih bandita i njihovog nakota, tako imamo i ovo za "svadbu decenije".
Okupila se banda i turbo folk seljadija, a raja i danas u 21 veku bleji u punu trpezu i oteklu krmad oko iste, jer je to simbol dobrog zivota.
Srbija sve vise slici Albaniji, stoka je uspela da je spusti na taj nivo.

I sama smatram da je "svadba decenije" novinarski debilizam, ali to i dalje ne znaci da u kraljevinama nema jos goreg kica od svadbi, samo tudje (gom.no) je uvek sladje po svemu sudeci.

Uzgred, za samu svadbu sam saznala juce, citala sam da ce je biti ali nisam znala kada, niti sam gledala sta ko jede ni ko je sve bio, osim Dacica i jos par ljudi. Jednostavno retki su trenuci srece a ovaj mi se momak (Veljko) ucinio bas srecnim i zato sam dalje obratila paznju ko je mlada, sta je i tako jos poneke sitnice, na kraju Ceca je simbol (ili nusprodukt) jednog vremena i niti hocu niti mogu da se pravim da ne postoji ili da zivim u kraljevini.

Poslednja izmena:

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
36.905
I sama smatram da je "svadba decenije" novinarski debilizam, ali to i dalje ne znaci da u kraljevinama nema jos goreg kica od svadbi, samo tudje (gom.no) je uvek sladje po svemu sudeci.

Uzgred, za samu svadbu sam saznala juce, citala sam da ce je biti ali nisam znala kada, niti sam gledala sta ko jede ni ko je sve bio, osim Dacica i jos par ljudi. Jednostavno retki su trenuci srece a ovaj mi se momak (Veljko) ucinio bas srecnim i zato sam dalje obratila paznju ko je mlada, sta je i tako jos poneke sitnice, na kraju Ceca je simbol (ili nusprodukt) jednog vremena i niti hocu niti mogu da se pravim da ne postoji ili da zivim u kraljevini.

Nije kriv ni Veljko ni Bogdana, nije kriva ni Ceca ... kriva su politicka krmad i njihova fukara novinari koji zaglupljuju i pljackaju narod.

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
44.409
Nije kriv ni Veljko ni Bogdana, nije kriva ni Ceca ... kriva su politicka krmad i njihova fukara novinari koji zaglupljuju i pljackaju narod.

Pa naravno, ali zato ni od jedne obicne svadbe i ljudske radosti (sto je samo po sebi lepo) ne treba praviti nikakav politicki dogadjaj. A tacno je da mediji kod nas narocito, obesmisle, preuvelicaju i "uprljaju" i ono sto samo po sebi takvo ne bi moralo da bude, ili cak i nije.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.