Surovost sa zivotinjama

Upravo sam na Studiu B u emisliji "Beograde- dobar dan" videla kako kuvari( koji inače kuvaju svakodnevno u emisiji), ubijaju rakove, lignje i hobotnice. Doneli su ih žive, a kamera je zabeležila njihivo ubijanje a zatim i seckanje onako polu-živih.
Mislim da neke stvari nisu primerene televiziji, naročito ne u sred bela dana trenutno gledam reprizu).
Moram reći da sam ostala u najmanju ruku zatečena i šokirana!!!
Zaista nisam dužna da gledam ničije mučenje i što je još gore ubijanje!!
To je stvarno moglo da se izbegne
 
Poslednja izmena:
Pratila sam skoro pa redovno na TLC ono kuvarsko takmicenje, sad ga repriziraju, Mastercheff USA, u jednoj epizodi su spremali krabe i naravno, dobili su ih zive sa zadatkom da ih obare. Indijka me je kupila da sam do kraja ciklusa za nju navijala, dozivela je nervni slom kad je trebalo da ubaci jadnu zivotinju u lonac sa kljucalom vodom, toliko joj je tesko bilo da je Gordon Ramsey, jedan od trojice sudija, ponudio da on to uradi umesto nje.
 
Upravo sam na Studiu B u emisliji "Beograde- dobar dan" videla kako kuvari( koji inače kuvaju svakodnevno u emisiji), ubijaju rakove, lignje i hobotnice. Doneli su ih žive, a kamera je zabeležila njihivo ubijanje a zatim i seckanje onako polu-živih.
Mislim da neke stvari nisu primerene televiziji, naročito ne u sred bela dana trenutno gledam reprizu).
Moram reći da sam ostala u najmanju ruku zatečena i šokirana!!!
Zaista nisam dužna da gledam ničije mučenje i što je još gore ubijanje!!
To je stvarno moglo da se izbegne
zbog toga mogu da budu tuzeni radiodifuznoj agenciji isto kao pink za lov u onoj glupoj emisiji "zivot u trendu", jer iako nisu radili nista ilegalno, to se smatra propagiranjem nasilja, samo ne znam ni koliko ta agencija obraca paznju na zakon -.-
sve u svemu, jako je ruzno, jer ako prikazuju vec tako nesto treba bar da stave obavestenje kojim ce upozoriti gledaoce, nije to film, nego se stvarno desava... pretpostavljam da nasi primitivci idu logikom "ko ce da se potrese zbog glupih rakova i hobotnica" -.-
 
ne znam tacno da li je to prikazivano jer ne gledam pink (jedino nekad neki film pogledam), ali baba mi je stalno prenosila da su zbog "farme" u raznim problemima i da je bila neka frka jer su zaklali neku zivotinju, a nije im bilo dozvoljno da to rade...

btw, sad sam pogledala neki snimak i nisam do sad znala da se u indiji ovako grozno ponasaju prema kravama iako su im to svete zivotinje o.O
 
Ovo obavezno potpisite i ni slucajno nemojte gledati snimak....ni slucajno
ja nisam gledala al me uznemirilo to sto sam procitala....
seku svinju koja je ziva na pola...to im je neka tradicija i misle da to donosi srecu
festival koji se odrzava svake ebene godine 28og januara

bolesnici glupi

auuu jbte
a covek taman pomisli da je video sve uzase kad ono,ljudska glupost,masta i sadizam nemaju apsolutno nikakve granice

obavezno potpisite

http://www.gopetition.com/petitions/ban-the-brutal-festival-at-nem-thuong-village-vietnam.html
 
Congratulations. You have successfully signed the petition:

Ban the brutal festival at Nem Thuong village, Vietnam

You are signer #7356 [?]

Potpisala,kad si ti koosoki po i bili normalni.Meni su Kinezi pojeli macora,uhvatili ga ispred zgrade,Ja htela da im zapalim radnju.Sreca njihova sto me muz sprecio!
 
Congratulations. You have successfully signed the petition:

Ban the brutal festival at Nem Thuong village, Vietnam

You are signer #7356 [?]

Potpisala,kad si ti koosoki po i bili normalni.Meni su Kinezi pojeli macora,uhvatili ga ispred zgrade,Ja htela da im zapalim radnju.Sreca njihova sto me muz sprecio!

Uzasno! Ne mogu da verujem da se to desava u 21. veku. Ako mi crkne pudlica dacu je njima, oni ce sigurno napraviti neki specijalitet.
 

Back
Top