Quantcast

Sundjer Bob Kockalone

purplechick

Primećen član
Poruka
711
Moj klinja zna napamet dvadesetak epizoda, oni drugar ih igraju po ulogama (neverovatno, zapamte ih iz druge, a skolsko gradivo je tako teeeskooo i ne da se zapamtiti). Padanje od smeha.
Haha,pa Sunjdjer Bob je sigurno zanimljiviji pa zato....z:)

Ze je za zelenu algu na dnu mora,za je za zabavni zur,
nje je njegova originalna fora dok pevamo na molu dur
Plankton:Ze je za zemljotres sto sve rusi,
za je za zapaliti svet,nje je za korenje sto se sada susi da ne iz....
Sunjer Bob: Planktonu,to nije zezanje,pevaj ovako....
Ze je za zelenu algu na dnu mora...
Plankton:Necu, to je potpuno idiotski!
Sundjer Bob: Druze,pomocicu ti
Ze je za zelenu algu na dnu mora,za je za zabavni zur,
Plankton:Osecam neko golicanje iznutra,treba li da prestanemo?
Sundjer:Ne,ne,tako treba da se osecas!

Ps.Mnoogo je zanimljivije od ucenja!z:)

Haiter

Zainteresovan član
Poruka
121
Meni je Lignjoslav najzanimljiviji, pogotovo njegovo nerviranje kad vidi Sundjer Boba i uopste ceo njihov odnos.A Patrik je isto lik sa pokazivanjem koliki je glupson.Keba Kraba sa svojim parama je isto urnebesan.Ma svi su kul.Prlilicno dobar crtani.

Ivan xcv

Aktivan član
Poruka
1.028
JAOOOO LJUDI PA KAD SAM NASAO OVU TEMU...NISTA MI VISE NE TREBA:D
sad sam uzeo dnevnu dozu boba, (ep. idiot drug:hahaha::hahaha:)...i rekoh da vidim na netu ko pozajmljuje glas patriku, i naletim...
vidim da je tema zastarela, pa bih voleo da se opet pokrene...:mrgreen:
a sada moje misljenje o najboljem crtacu i seriji ikada (jedina konkurencija Prison Break)...
Mene roditelji stalno zezaju da sam kao neko glupo dete zato sto jos gledam boba, ali vidim da ovde ima i starijih ljudi (20-30 god) koji ga prate...
Znaci, najbolji lik iz svih crtanih IKADA je Patrik, koga ja iz miloste volim da zovem tupan, koji me svojom gluposcu odusevljava iz epizode u epizodu (iako ih sve znam napamet)...:worth::worth::worth::worth::worth::worth:
Jedno vreme sam snimao na diktafonu njegove provale, ali nisu mogle da stanu:think:
Najboljih provala ima oko 50 komada, a evo jedne dostupne na netu
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha: ja mislim da sam ga pogledao jedno 200x i svaki put sam se ono :cepanje::cepanje:
Da nastavim...Lignjoslav...lik koji mi je drugi car posle patrika...
kada vidim kako ga muce ova dvojica, moram reci, morona,:D zao mi ga je...pa mi je on nekako najblizi...sve one epizode kada oni njega muce...npr. magicna skoljka, vremeplov, ono kad ide u onaj hram za lignje...oni mu dokazuju da uvek moze gore, tj. da mu sve mogu upropastiti...
Keba...uvek me nasmeje svojom ljubavlju prema parama...sta reci nego...kralj...drcnijeg coveka u zivotu nisam sreo..
ostali likovi koliko toliko svi smesni, a mislim da znam skoro sve epizode napamet, sta je ko uradio i rekao u kom trenutku:D:D
skoro sam poceo da belezim omiljene epizode kad ih puste, pa evo liste:
Kampovanje
Dzek Trbosek
Madrac
Pametni koral
Lazni inspektor (higijene)
...

Ethelwulf

Poznat
Poruka
7.345
El zna neko koja je epizoda u kojoj je Lignjoslav lepotan, uhvatih na sekund samo to jednom i valjao sam se od smeha.. Nešto je bilo u fazonu, on igra, slow motion, operska muzika, glava mu je kao skulptura, svi zadivljeni.. I onda ga klepe vratima i sjebu ga načisto (tj opet bude regularan Lignjoslav)?

Hrast

Obećava
Poruka
75
Сунђер Боб Коцкалоне - цртаћ је вероватно створио неки дечији психолог и истовремено креативан писац чији је главни циљ био да помогне деци од 10-14 да се припреме на реалан живот. Права вредност ове цртане серије је у мудростима и поукама.
"Паметан свуда нађе школу" - каже Немачка пословица, тако да и неки родитељи имају корист од ње.