Sujeverje pred ispite

Zikica

Veoma poznat
Poruka
11.237
nemam neki ritual...ustvari imam...legnem u pola 5 i ako je ispit od 10 spavam do pola 10, a ako je u 2 onda do 12-1 :lol: :D
sto se tice oblacenja ili tako necega jok..obucem ono sto inace oblacim...osim posebne kosulje za specijalne prilike ako imam artiljeriju :mrgreen:
ali najbol,ji je jedan moj ortak sta radi pred ispit i kolokvijum...dodje pola sata pred ispit i kad bude 15 min do njega on ode u klozet i omlati macora....kaze da ga opusta....mora probam nekad :mrgreen: :lol: :D

Marge

Domaćin
Poruka
4.255
Ni ja nisam na faxu, ali posto sviram flautu, stalno idem po nekim takmicenjima i koncertima...
Nemam neke rituale pred svirku, jedino sto mi se uvek trefilo je da svaki put kad obujem martinke budem prva na takmicenju :P Ali to definitivno nema nikakve veze, posto sam bila prva i bez martinki 8)

Poruka
9.881
Ovako - otvorite temu o kontrolnima, i pismenima, jer se kače klinci ovde! :mrgreen:
Osim oblačenja iste bluzice, uzdanje u Boga i svoje (ne)znanje :p: , obavljanje rituala plodnosti 8-), imam još i preskakivanje crta na pločniku :oops: , i OBAVEZNO pijenje kafe kući, pred polazak, iz jedne određene šolje. :mrgreen: Ako to ne obavim, fali mi. Prati nelagodnost. :oops: Džaba ga i kad 'sve' znam. :?

markoimarijana

Zainteresovan član
Poruka
496
Ja kad ustanem,namerno sve radim naopako. Jednom sam cak nesvesno pokusao da nabijem carapu na glavu.Ali uzevsi u obzir da je to bilo u 6h i da nisam znao gde udaram kad je vrisnuo budilnik ... mozda se i ne racuna.
Ah,da...i takodje se molim Bogu. Ustvari molim se kome god stignem,svim svecima na koje naletim u molitveniku.:lol::lol::lol::razz:

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.927
Ja kad ustanem,namerno sve radim naopako. Jednom sam cak nesvesno pokusao da nabijem carapu na glavu.Ali uzevsi u obzir da je to bilo u 6h i da nisam znao gde udaram kad je vrisnuo budilnik ... mozda se i ne racuna.
Ah,da...i takodje se molim Bogu. Ustvari molim se kome god stignem,svim svecima na koje naletim u molitveniku.:lol::lol::lol::razz:
kad sam bila na moru(mada ovo nema veze sa ispitima vec sa ''kao muva bez glave'')probudila sam se u osam sati ujutru a bila sam noc prije budna ...do 3 i po...bacila sam svoj kupaci u WC solju :shock:...srecom,voda je bila pustena ...:-|

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.