Subtitle

E sada...
Pod ovom temom...
One simple ask:

Pustim DVD u PowerDVD-u (imam svoje razloge zasto pustam u ovom programu(imam problema sa ostalim)) i nemam subtitle... U opcijama stoji obelezeno da bi trebalo da se pojavi... BUT, whats the prob???
 
ArkantoS-Vrbas:
E sada...
Pod ovom temom...
One simple ask:

Pustim DVD u PowerDVD-u (imam svoje razloge zasto pustam u ovom programu(imam problema sa ostalim)) i nemam subtitle... U opcijama stoji obelezeno da bi trebalo da se pojavi... BUT, whats the prob???


Uradi ono što svima manijakalno preporučuješ : reinstall sistema !
 
$$$$nismo ovde suditi drugima ali Serijski_ubica,u pravu si.A ti coek* ArkantoS-Vrbas *,
mozda si ovde postavio pitanje za "BUT, whats the prob???, cisto onako da vidis reagovanja drugih na neku tvoju postavljenu temu,ili ipak ti stvrarno treba pomoc,obicno se kaze ko drugom jamu kopa sam u nju upadne,vidis i sam kako radis tako ti se vraca,na skoro svaku temu dao si odgovor "svaka cast" ali si zato svakom po nesto dobacio ili (dobacivao u negativu nesto( tipa nauci da postavis temu obrati paznju na jezik itd.Zapitaj se koliko ljudi cita ovaj forum i nadji sebe negde,procitaj sta drugi a sta ti pises izvini , "NAZALOST NISI JEDINI",ali veruj mi ostaces ovde sa tvojim companjolcima samo ti i po neko ko novi naleti a nezna sta se desavalo.Ja se izvinjavam forumu i vlasnicima svega ovog sto su pravili za nas i za (njih same),zasto mi nesto ne uradimo lepo i za sve koji su ovde(pomogni ako mozes a ako ne pomiri se sa tim da nisi sveznalica) .Naveo sam vec jednom opet naglsavam ne pravite kafanu ili "pljuvaonicu" kako neko rece vec postujte druge i oni se postovati vas i nas.Molim lepo.Izvinite me jos jednom.
 
Super dvd player ja mislimdase tako zove plejer.Skini sa interneta pa probaj sa njime.I ja sam imao slican problem i dvd sa gledao uz pomoc super dvd playera.A kasnije kada sam nasao program (na cd)Power dvd 5 i instalirao ponovo tek tad je proradio.
A problem se desio kada sam isprobavao neki program za obradu video materijala i prilikom njegovog izbacivanja iz kompijutera sa sobom je povukao i neke foldere koji su bili potrebni za Power dvd.
 
Ja sam ranije gledao u MV2 player-u, ali nesto se sje8alo, ne znam sta a bicu dosadan ako ponovo postavim isto pitanje, pa nece da se startuje...
Bilo je reci oko toga, nesto u vezi autoexec.nt-a i 16bitnih programa.... I tako....

Sada, mogu jedino da pustim iz PowerDVD-ja a Subtitle=none :(
 
Ja sam koristio PowerDVD i radio je super, ali odkad sam instalirao sistem prvo sam instalirao JetAudio (koji je inače redovan u mom kompjuteru) i pošto on reprodukuje i DVD PowerDVD nisam ni instalirao.
Tako da ako nekom može da pomogne neka proba sa JetAudiom. Možda proradi preko njega. Plus što reprodukuje i rm i mov fajlove.
 
SIVI DOM 82 nista nije pogresio!Unikat!;-)
A sto se tice reprodukcije DVD preko Power DVD Deluxe ili sl nije problem to uciniti pravilnim putem.
Prosto postoji verovatnoca da nisi pravilno play-ovao DVD,ako ti ostale filmove reproduktuje ispravno onda moze biti problem u rezanju tog filma,tj ko ti je snimio taj film ocigledno je da je rezao pogresnim putem...
I DVD je izgubio svoj BOOT UP...i prosto ne reproduktuje ga od pocetka vec preskocio je reklame itd itd...
Ljudi,za neke stvari kao npr ovu temu,nije vam potreban savet ostalih poznavalaca racunara vec logika vam tu sama moze pomoci samo malo mucnite glavom...Ako ne moze milom onda silom...hehhehheeh...ovo je shala!...I ZAPAMTITE : COVEK SE UCI NA GRESKAMA...tudjih pa i svojih...POZZZZ....
 
ArkantoS-Vrbas:
E sada...
Pod ovom temom...
One simple ask:

Pustim DVD u PowerDVD-u (imam svoje razloge zasto pustam u ovom programu(imam problema sa ostalim)) i nemam subtitle... U opcijama stoji obelezeno da bi trebalo da se pojavi... BUT, whats the prob???

Brate instaliras k-lite codec pack i koristis Media Player Classic:D za
otvaranje dvd-a a onda kliknes kad ti pusti na play>subtitles i odaberes
zeljeni titl iz liste ako ti on ne prikaze titlove onda dvd nema titlove prosto:lol:

Nekad PowerDVD ne da titlove sa nekih dvd-ova;)
 

Back
Top