Subliminalne poruke na TV-u

fighter vs 9/11

Ističe se
Poruka
2.239
jay-z-illuminati.jpg

Neko ce sigurno reci da tema poput ima i previse. Ali...
Jedan od glavnih "oruzija" illuminata i "New World Order"-a je muzicka industrija koju oni vode. Tako sam mislio da bi bilo dobro da otvorimo samo jednu temu u vezi ovog zato sto materijala ima PREVISE!

Pa... Kakva bi ovo "illuminati tema" bila kada ne bi poceli sa Madonom.

Ovaj dio je bez prevoda, ali je i jedini koji youtube nije uklonio!




http://1.***************/_C_vdDiXm0H4/Svs0Wlntt4I/AAAAAAAAG3U/qQ3yszc-O3E/s400/rihanna-rated-r-album-cover-eye-of-horus-illuminati-egyptian-devil-satan-freemason-300x297.jpg
 
Poslednja izmena:
Не знам о илуминатима, али је потпуно тачно да моћници управљају музичком индустријом, наравно не искључиво у смислу новца / зараде, већ „подобне“ идеологије.
 
Pa to je u sustini ona muzika koja se plasira na MTV-ju, tj. muzika koju slusa vecina ljudi, a tekstove pesama prihvata zdravo za gotovo. To su isti oni ljudi koji smatraju da je metal sektaska i satanisticka muzika, a koji nisu ni svesni satanizma i skrivenih poruka u pesmama koje slusaju.
Skoro sam na YT naleteo na snimak u kome je neka pesma od lejdi gage pustena od pozadi. Izmedju ostalog se mogu cuti pojmovi lucifer, kill them all itd. Strasno!
 
Pa to je u sustini ona muzika koja se plasira na MTV-ju, tj. muzika koju slusa vecina ljudi, a tekstove pesama prihvata zdravo za gotovo. To su isti oni ljudi koji smatraju da je metal sektaska i satanisticka muzika, a koji nisu ni svesni satanizma i skrivenih poruka u pesmama koje slusaju.
Skoro sam na YT naleteo na snimak u kome je neka pesma od lejdi gage pustena od pozadi. Izmedju ostalog se mogu cuti pojmovi lucifer, kill them all itd. Strasno!

Da, recimo ona Obamina pjesma YES WE CAN. Je otpozadi THANK YOU SATAN (ali samo u toj pjesmi)
Mnogo je toga... Samo nemojte to traziti poslije ponoci inace nema spavanja. :)
 
...kako postavljach Teme tvrdi da tamo negde iza Music Industry stoje "zaverenici"...i da je u pravu i to je bolje od DB-ovaca koji stoje iza nashe muzichke industrije...:hahaha:

...ili je Zh. Mitrovicci Illuminat...? :rotf:
...Novosadsku TV Duga da i ne spominjem...( tamo je pocheo Milan Tarot )...:hahaha::rotf:...iza nje stoje Krajishki ilJuminJati...:hahaha:
...ne mogu da zamislim shta se krije iza Krajishkih textova pushtenih "naopachke"...
 
Michael Jackson - They (The Illuminati) don't care about us
Radio je i pjesme za njih. Ali kada je uvidio da to nije u redu, poceo se boriti protiv njih. Sve dok nije progovorio... Sa tim je sebi presudio.


Obratite paznju na spot i text pjesme. U potpunosti se obraca njima (illuminatima).
Na 1:16 ispred oka koje se nalazi na desnoj strani kaze; "YOU CAN NEVER KILL ME!!"

2:57 kaze takodje ispred oka: "YOU CAN NEVER GET ME!!!"

Ostalo sami potrazite...
 
Za Beatles-e i M.J. ne znam, ali pretpostavljam da ostale zvezde i "zvezde", ili bar dobar deo njih, nemaju blagog pojma šta pevaju i šta prikazuju u spotovima.
Njima neko tamo, kao kod nas ona čuvena .... e sad ne mogu da se setim... ali znaće neko, ona što piše tekstove za većinu narodnjaka...dakle i kod njih je neko "zadužen" za pisanje pesama, tj. reči. Onda zvezdica kupi pesmu, pa onda plati da joj opet neko tamo osmisli spot, i ona je in!!! :whistling::whistling::whistling:
A, da li u svom spotu promoviše bilo šta, da li njena pesma ima neku tajnu poruku, ona pojma nema, samo gleda kako se kotira na top-listama, i koliko parica inkasira od "svoje" pesme...
 

Back
Top