Studentski domovi

Frendovi sta odprilike planirate da nosite na useljenju u domu....msm osim posteljine, licnog hig. pribora i naravno stvari(garderobu)....pitanje je debilsko, znam...al' bolje pitati nego skitati....x)



Pa bilo bi korisno da poneses vjesalice, fen, mozda manju peglu, reso, neke visece police (one platnene) da mozes da poguras neke stvarcice unutra...ako se sjetim jos necega napisacu.
 
U vodicu pise nesto da tek pri sklapanju ugovora saznajes koji si dom dobio.
Jel moze nekako ranije da im se predoci koji bi zeleo?
Jel moze kada si vec rasporedjen na osnovu necega da trazis drugi dom?
pitam za scNS
 
Ako ima nekog sa visokim prosekom ko bi prodavao dom ili ga menjao moze da mi se javi privatnom porukom radi dogovora. Nemam dovoljan prosek za mesto koje zelim pa mi treba neko da ga uzme pa da se zamenimo uz moju doplatu naravno, a ja njemu uzmem mesto za koje smatra da moze najlakse i najbolje da proda ili ustupi. Private message !
 
Jedno pitanje...ja sam stariji student i preneo sam jedan ispit. Na mom faxu se prijavilo 175 ljudi a ja sam 162 a prosle godine se prijavilo 195 ljudi od kojih se primalo 156 u prvoj i jos 9 ljudi u drugoj raspodeli (to je kao za one iz drustveno osetljivih grupa). Zanima me da li broj ljudi koji se prima ostaje isti ili makar slican ili broj primljenih zavisi od broja prijavljenih studenata?
 

Back
Top