Studentski domovi

Jel bas nikako nije moguce da se taj obrazac sto se kupuje u domu overi u Bg nego mora u opstini prebivalista.Jel to znaci da ja ako npr. zivim u Nisu dodjem u Bg uzmem obrazac i ponovo nazad da ga overim?znaci nmg da verujem
 
Jel bas nikako nije moguce da se taj obrazac sto se kupuje u domu overi u Bg nego mora u opstini prebivalista.Jel to znaci da ja ako npr. zivim u Nisu dodjem u Bg uzmem obrazac i ponovo nazad da ga overim?znaci nmg da verujem

Ja sam ga uzela u opstini,nisam isla u Beograd po njega.Niko mi nije rekao da taj iz opstine ne valja kada sam juce predavala dokumente.
 
A koliko je Studenjak daleko od etf-a i gradjevine, koliko se putuje? Ili je bolje ici na Karaburmu ako si na ovim fakultetima, ali toliko mi smetaju zajednicka kupatila!!!!!

30-45min busom...a karaburma 10min pesaka, a mozes i veru da uzmes, isto extremno blizu..pa fora je zbog kupatila jer tako upoznas najvise ljudi, zato karaburma i ima dusu, a ne da se svi zabiju u sobe..+ cisti ti neko drugi =) a i kakva su sad kupatila, ja glavu dajem da vise od polovine ljudi kuci nema tako dobra
 
Jel bas nikako nije moguce da se taj obrazac sto se kupuje u domu overi u Bg nego mora u opstini prebivalista.Jel to znaci da ja ako npr. zivim u Nisu dodjem u Bg uzmem obrazac i ponovo nazad da ga overim?znaci nmg da verujem

Да. То сам ја урадила а баш сам из Ниша.

Karaburma? Lola? ili Patris?
Gde je najbolje?

HITNO PLS

Карабурма, по мом мишљењу.
Е сад зависи да ли ти је битна близина и који је факс у питању...
 
Ево још информација, верујем да вас све занима:

Прелиминарне ранг листе
пријављених кандидата биће објављене 18.09.2009.године у
Служби смештаја, ул.Ђушина 5а, Студентском дому ''Карабурма'', ул.Мије Ковачевића 7б и
сајту www.sc.rs

Уколико је студенту нeправилно обрачунат број бодова, приговор се може поднети у
Служби смештаја, ул.Ђушина 5а најкасније до 24.09.2009.године од 8-15h.

Коначне ранг листе биће објављене 25.09.2009.године у Служби смештаја, ул.Ђушина
5а, Студентском дому ''Карабурма'', ул.Мије Ковачевића 7б и сајту www.sc.rs

Расподела за студенте који су примљени ( налазе се изнад тзв.''црте'' ) у Установу
Студентски центар ''Београд'', одржаће се у Студентском дому ''Карабурма'' и то:


за ДЕВОЈКЕ дана 30.09.2009. ( среда )
у 09:00 часова, од редног броја 1-200 на ранг листи
у 12:00 часова, од редног броја 201- до црте

за МУШКАРЦЕ дана 01.10.2009. ( четвртак )
у 09:00 часова, од редног броја 1-250 на ранг листи
у 12:00 часова, од редног броја 251- до црте

На расподелу доћи лично са индексом и личном картом.

Рок усељења је 06.10.2009.године.


Студент који се не усели до предвиђеног рока губи право на смештај у школској 2009/2010.
години.

За усељење у студентски дом потребно је имати:
- упут за усељење ( добија се на расподели )
- студентску чип картицу
- лекарско уверење ( издаје се од стране Студентске поликлинике Београд уз студентску
чип картицу )
- индекс и личну карту ( на увид )

Приликом усељења плаћају се следеће обавезе: депозит, станарина, административни
трошкови и душтвени живот.

:)
 
ne bih nikad nikad bila u stanu, pa makar mi i oni placali...ljudi koji ne prozive bar jednu godinu u domu, ne osete pravi studentski zivot...a posle jedne, ostaju i sledecu

Mislim da ovo uopšte nije tačno.
Živela sam u stanu, živim u domu i ne primećujem neku veliku razliku.
Domu naravno ogroman plus zato što je cena smešna i zato što u njemu imam sve što mi treba, ali ogroman minus zato što ne može da mi dođe društvo ili dečko uveče i da ostanu da bleje do 3 ujutro bez prijavljivanja, plaćanja i drugih smaranja.

Dakle, ako bi mi neko plaćao - naravno da bih bila u stanu :lol:
 
Ako neko ima 15 minuta viska, a poseduje sve meni znacajne informacije, neka mi napise po koracima prijavljivanje, zapravo ceo taj postupak oko doma. Ja sam btw 2.godina, prosek 9,00, ali mi je sve totalno konfuzno :dontunderstand:, kada za nas matorije pocinje apliciranje i useljavanje, itd..bambrlja@gmail.com
Tnx :worth:
 
pa ionako prvi dan nema nista na faxu..tipa svecana akademija i ostale gluposti..niti ces ubuduce hrliti na predavanja...xexe =) obozavam taj pocetnicki entuzijazam =)
moze da se uci, naravno..ionako u citaoni ima mesta za hmm...oko...100 ljudi...a ima nas mnooogo vise
 

Back
Top