Quantcast

Struconst samozvanih "demokratskih snaga"

picololeone

Legenda
Banovan
Poruka
51.781
Nije tu samo Tadic, tu je i Kostunica, ali cekaj da vidimo razvoj dogadjaja i da li ce ta koalicija uopste da opstane, a ne verujem da bi tako ozbiljan covek kao Kostunica poveravao najvaznije poslove studentima. Pitanje je koliko je ovo u potpunosti tacno, sigurna sam da ima jos neka "caka".

svetolik trpkovic

Poznat
Banovan
Poruka
9.181
Pa cekaj ako predsednik drzave hoce da bude covek koji je na fakultetu dogurao do studentske menze i kafane preko puta , zasto onda ne bi mogli apsloventi da sede u upravnim odborima i dva puta mesecno dignu ruku ?mislim oni i tako nesvrseni imaju duplo vise skole od potencijalnog predsednika sto je mnogo odgovornija funkcija

kami83

Legenda
Banovan
Poruka
62.445
Najvaznija je clanska karta partije "demokratskog bloka" i nemas problEma. Srbiji se smrklo sa ovim... strucnjacima.

NECU DA MI TADIC OVAKO VLADA !

http://www.studentskisvet.com/info/...psku-energetiku-raspodela-u-upravnim-odborima
Ovo jeste retardirano,ali to nema veze sa 'zutima',vec sa atmosferom u Srbiji danas,i srpskoj politici...Tako ce isto da rade i radikali kada dodju na vlast,a tako i sada rade na lokalu gde imaju vlast... Fokus teme bi trebao da bude na politicare u Srbiji, a ne samio na DS i DSS politicare...

nenadbiosiupravu

Zainteresovan član
Poruka
311
То је истина, ниједна странка нема довољно кадрова за постављање целокупне администрације.
Зато је ово више правило код свих, него нека особеност ДС-а или неког другог.
Радикали су се мало побољшали у протеклих пар година са стасавањем генерације интелигентних, модерних младих националиста, иначе су 90-их прошлог века били катастрофа. Једини је СПС тада имао кадрове јер је какви год да су били ипак наследио неку булументу бирократа који су радили у неком каквом, таквом систему. Упознао сам доста квалитетних људи из СПС-а у том периоду (стручњака).

S.H.A.R.K

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.097
Pa cekaj ako predsednik drzave hoce da bude covek koji je na fakultetu dogurao do studentske menze i kafane preko puta , zasto onda ne bi mogli apsloventi da sede u upravnim odborima i dva puta mesecno dignu ruku ?mislim oni i tako nesvrseni imaju duplo vise skole od potencijalnog predsednika sto je mnogo odgovornija funkcija
Mučno je više neprestano isticanje kako neko ima visoke škole, fakultete, a drugi nema, prosto je nepismen.
Čovek koji ima fakultet ne znači a priori da je dobar čovek.
Političar koji ima fakultet takođe ne znači da je u startu dobar (pre svega pošten i odgovoran) političar.
Najbolji direktori, osnivači najboljih nekadašnjih naših preduzeća, fabrika, su bili ljudi - samo sa osnovnom školom. A te firme su najbolje radile za vreme njihovog mandata.
Raspitajte se ko je bio prvi direktor fabrike ''1 Maj''-Pirot, sada počasni direktor, i šta je imao od škole (samo osnovnu).
Ko je bio čuveni Korčagin i u kojoj fabrici prvi direktor, čovek takođe bez fakulteta?

Tito je bio mašinbravar al' kako se živelo za njegovo vreme?
Posle njega pa sve do danas, ovu Srbiju vode političari - sve doktori nauka, a mi propadosmo k'o mooda kroz iscepane gaće.

svetolik trpkovic

Poznat
Banovan
Poruka
9.181
Mučno je više neprestano isticanje kako neko ima visoke škole, fakultete, a drugi nema, prosto je nepismen.
Čovek koji ima fakultet ne znači a priori da je dobar čovek.
Političar koji ima fakultet takođe ne znači da je u startu dobar (pre svega pošten i odgovoran) političar.
Najbolji direktori, osnivači najboljih nekadašnjih naših preduzeća, fabrika, su bili ljudi - samo sa osnovnom školom. A te firme su najbolje radile za vreme njihovog mandata.
Raspitajte se ko je bio prvi direktor fabrike ''1 Maj''-Pirot, sada počasni direktor, i šta je imao od škole (samo osnovnu).
Ko je bio čuveni Korčagin i u kojoj fabrici prvi direktor, čovek takođe bez fakulteta?

Tito je bio mašinbravar al' kako se živelo za njegovo vreme?
Posle njega pa sve do danas, ovu Srbiju vode političari - sve doktori nauka, a mi propadosmo k'o mooda kroz iscepane gaće.
Pa cela ova tema je postavljena kao prica o strucnosti ,pa reko onda vaznija je strucnost predsednika koji vodi i predstavlja zemlju od dva clana nekih upravnih odbora koji samo dizu ruke .

Шалом

Ističe se
Banovan
Poruka
2.642
Najvaznija je clanska karta partije "demokratskog bloka" i nemas problEma. Srbiji se smrklo sa ovim... strucnjacima.

NECU DA MI TADIC OVAKO VLADA !

http://www.studentskisvet.com/info/...psku-energetiku-raspodela-u-upravnim-odborima
Скоро ми пријатељица...која ради у државној фирми, добила налог..да ако не жели да постане вишак,..узме чланску Г 17-, до скоро била у ДСС, али када су заменили управни одбор...мора и чланска...али ајде бар да те пусте после тога на мир, јок бре..него те терају да радиш за њих.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.