Стратего, друштвена игра

Trumane, prijatelju, mozda je ovo resenje ?

http://www.stratego.com/singleplayer/

То мајсторе! Чим стигнем бацам се на игрицу. Само се плашим да не запоставим остале обавезе. :hahaha:
Сад видех да ипак није бесплатно. Није ни нешто скупо, пар долара. Ја бих пре играо на компу него на мобу ( 7 евра колико видим ).

- - - - - - - - - -

Stavi u potpis "Hocu sve, al' nemam vremena" :D

То је моја животна прича која је последица колико лењости, толико и многобројних интересовања ( Близаначка природа ) које имам.
 
Poslednja izmena:
То мајсторе! Чим стигнем бацам се на игрицу. Само се плашим да не запоставим остале обавезе. :hahaha:
Сад видех да ипак није бесплатно. Није ни нешто скупо, пар долара. Ја бих пре играо на компу него на мобу ( 7 евра колико видим ).


7 evra nije puno ako ces je igrati redovno
 
Да, стварно је кул игра и захтева размишљање и планирање. Сваки играч има заставу коју треба да штити, а с друге стране стране напада противничку. Фигуре су војници различитих чинова, јачи елиминише слабијег. такође, постоје мине које треба да избегнеш. Баш пре пар дана расклаљао џумбус у орману и налетео на картонски примерак ове игре. Наврле ми успомене.
 
Да, стварно је кул игра и захтева размишљање и планирање. Сваки играч има заставу коју треба да штити, а с друге стране стране напада противничку. Фигуре су војници различитих чинова, јачи елиминише слабијег. такође, постоје мине које треба да избегнеш. Баш пре пар дана расклаљао џумбус у орману и налетео на картонски примерак ове игре. Наврле ми успомене.

Moram da te razocaram ali nisam u tom fazonu igrica ... mnogo je to razmisljanja i redovnog pracenja a nisam takav

Npr. ja igram Criminal Case vec godinama i to mi je ono "da odmorim dusu" nekad nekad ... nemam ja vremena da se zezam oko toga i da "branim svetinju"
 
Криминал кејс је беше оно на фејсу. Није ни то лоше за вежбање моћи запажања. Ја на фејсу играм Топ Илевен нашег Нордеуса већ годинама.

Иначе, прве три стратего партије сам изгубио :hahaha:
 
Ovako bato:

Iz nekog razloga nece da se otpakuje preko WinRAR-a. Uzmi skini neki drugi slican program, recimo 7 zip. Ja sam preko njega uspeo da otpakujem ovo. Kad otpakujes dobices ISO fajl. Ostalo znas, trebace ti Daemon Tools. Instaliras preko njega, onda krekujes i to je to... Ako nesto ne ide, javljaj.
 
Poslednja izmena:
Хвала на цимању, али нема више потребе пошто играм бесплатни онлајн стратего. Поставих горе линк.

Иначе, путем фејса сазнах да чак постоји и светско првенство у овој игри.
 

Back
Top