STRAH

paaa, slabo se cega plasim,mozda jer sam tipican ovan, u horoskopu mi pise, hrabra pre svega:) ma salim se, a mozda ipak sve ima veze sa "izlivanjem olova" ...Naime kada sam bila klinka,nisam smela iz kreveta do kupatila da odem nego sam iz sve snage vikala ne bi li mamu probudila da me odvede za rucicu,i onda njoj prekipelo i odvela me kod moje babe na selu koja zna sto cuda...I ona mi je jedno vece kad je bio pun mesec "lila olovo" i od tad,mogu reci da sam izlecena. E sad, dal je to IMALO uticalo zaista ne znam,ili je to vise bilo na psih.bazi...znas ono: E SAD SU TI IZILI OLOVO TJ STRAVU I SAD NE SMES DA SE PLASIS, pa je upalilo,ne znam.u svakom slucaju jedno sto se zaista plasim je neka NEOCEKIVANO LOSA (da ne kazem CUDNA)SITUACIJA, sta god to znacilo, u svakom slucaju...nista konkretno a opet siroko pa ti sad tumaci.
 
bigsister:
eh... mozda bih i ja trebali itji da mi liju olovo... jel se to radi i odraslima? :? stvarno moram da se otarasim straha od ajkula... :(
A tek kada ih vidis..njihov hladan i
izopacen pogled ti natera krv da se zaledi...
Rodjene ubice-krv im je pokretac... :lol: :lol: :lol:


Ej ovo je malo da te plasim..inace su vrlo mirne zivotinje!!!
I prelepe...Edukuj se vise o njima...od bioloske gradje do njihovog ponasanja!!!
Bice ti lakse!!! Odusevices se...VERUJ MI... :wink:
 
bigsister:
eh... mozda bih i ja trebali itji da mi liju olovo... jel se to radi i odraslima? :? stvarno moram da se otarasim straha od ajkula... :(
naravno da se radi odraslima nema to veze sa godistem. u sustini to ne moze nista da ti pogorsa, samo da pomogne, a usput se jako interesantno radi, i sto je jako interesantno olovo poprima oblik onoga cega se plasis...hm...!! inace... cudno mi to za ajkule, mislim gde ih ovde nalazis?:) ako ih sretnes na tv-u, ti promeni kanal i gotovo:) salim se malo, u svakom slucaju, svaki strah se da prevazici...
 
naturaly:
bigsister:
eh... mozda bih i ja trebali itji da mi liju olovo... jel se to radi i odraslima? :? stvarno moram da se otarasim straha od ajkula... :(
A tek kada ih vidis..njihov hladan i
izopacen pogled ti natera krv da se zaledi...
Rodjene ubice-krv im je pokretac... :lol: :lol: :lol:


Ej ovo je malo da te plasim..inace su vrlo mirne zivotinje!!!
I prelepe...Edukuj se vise o njima...od bioloske gradje do njihovog ponasanja!!!
Bice ti lakse!!! Odusevices se...VERUJ MI... :wink:
jao sto bi ja tebe zenko, u jedno bazence sa ajkulom, da vidim da li bi ti tada pomogle tvoje emisije o mirnim zivotinjama :lol:
 
naturaly:
bigsister:
eh... mozda bih i ja trebali itji da mi liju olovo... jel se to radi i odraslima? :? stvarno moram da se otarasim straha od ajkula... :(
A tek kada ih vidis..njihov hladan i
izopacen pogled ti natera krv da se zaledi...
Rodjene ubice-krv im je pokretac... :lol: :lol: :lol:


Ej ovo je malo da te plasim..inace su vrlo mirne zivotinje!!!
I prelepe...Edukuj se vise o njima...od bioloske gradje do njihovog ponasanja!!!
Bice ti lakse!!! Odusevices se...VERUJ MI... :wink:

ma sve je to sjajno dok se ja ne butjnem... chim zakorachim u more odmah - paranoja!!! tata me stalno zayebava i uspe da mi skrene paznju i odvuche me daleko od kopna, ali je onda nazad takav 'shprint' da je to kao u onim crtatjima...
a fora je shto mnogo volim da plivam, i kad sam bila klinka sa tatom sa plivala newerovatno daleko,a sad ne bih ni za zivu glavu...
a znam o ajkulama dosta, kao i to da ih nema kdo ans... ali moj strah je i 'zapocheo' tako shto je jedna doshla kod nas i bila uhvatjena u budvi 3 dana poshto sam se ja vratila odatle...
 
joj,ja se plasim klovnova (brrrrrrrr!!!!!!!!uzas)+balona(odkad mi je na 18i rodjendan pukao u oko :shock: dok sam pokusavala da ga naduvam,da, :cry: morala sam da odlozim zurku)
Whatch out of balooooonssss!!!!
 
jaaaaaaaaaoooooooooooo!!! boze! shta sam dozivela.... chak tju da pochnem da zavidim onima sa teglama... ili netju... :? ... posao manje za mene... i vazduha vishe... :D
 
Ja se plasim kad vozim motor, a nemam kacigu, da mi ne uleti neka bubica u uvo, jer mislim da bih umrla. Inace, u slobodno vreme plase me oni, kako da ih nazovem, kompjuterski glasovi, kao kad vas zove ubica preko telefona, pa prica izmenjenim glasom! A, da, tu su i klovnovi! :twisted:
 
plasim se duboke vode...plasim se kada kenjam da iz wc solje ne izleti zmija, ili ti pacov... (ozbiljan sam :)))...plasim se pauka...plasim se samoce... ludila
 
Djukaa:
plasim se duboke vode...plasim se kada kenjam da iz wc solje ne izleti zmija, ili ti pacov... (ozbiljan sam :)))...plasim se pauka...plasim se samoce... ludila
Djukaa,sto se plasis pauka...oni ti nocu ne piju krv,dok komarci to rade :twisted: ,a ujedno s tobom u semi rade na tamanjenju istih :D .mislim,pauci su skroz ql,bleje po coskovima 8) ,ne diraju te,...ja sam mom cak dala i ime,a onda...javio se strah od ludila :shock:
-a wc solje istina su vrlo tripozne...kao mala sam mislila da tu zive gremlini :oops:
 
Ja se najvise od svega plasim buba ne svih ali vecine,a u poslednje vreme sam dosta prica cula kako je to ziveti sam sa svojeh trideset i vise i nemati nikog kraj sebe tako da sam se pocela plasiti da i ja ne dozivim takvu sudbinu,mislim da budem baba sa gomilom macaka jedniog dana.
 

Back
Top