strah i trema

~Saša~:
pozdrav svima, neznam dali sam naišao na pravi forum za ovakvo pitanje, ovako........hvata me velika trema kad pričam sa simpaticnom curom, par puta u školi mi se dešavala da neka cura priča samnom a ja jadan od muke neznam sta da kazem...temperetura se dize na 200 stepeni.....pomagajte ljudiiii..... :oops:
Preseli se u neku drugu sredinu.
 
Bad_Wolf:
Kazes joj isto ovo sto i nama:

"Kada mi se obrati simpaticna devojka, ja se oduzmem i ne znam sta da pricam, ali evo borim se sa tim i cini mi se da mi sve bolje ide...".

Postizes sledece:
1. originalnost,
2. pokazujes svest & zrelost (jer radis na prevazilazenju problema),
3. podsvesno je trujes da te zgodne ribe okupiraju - te mora da preskoci igrice i da te "rezervise" na vreme,
4. vezbas se za kasnije,
5. dobro se provodis...


pravi savet.
 
@~Saša~
Ne slušaj sve komentare. Sad se svi prave kao da se sećaju tih dana, i sve je to kao bilo tako super i lepo.... Ne slušaj takve. Svima je bilo odvratno. Grč u stomaku, a u glavi haos. ALi jedna stvar je definitivna - nemoj imitirati nekog frajera iz svog društva. Nikad ne skidaj tuđe fore, kao "ovaj uspešno bari ribe"... Budi svoj, i samo COOOLLLLLL
 
Meni se cini da UVEK najbolje pali iskrenost, ali na ovaj nacin:

direktan prenos sta ti ide kroz glavu (naravno zaobiTJi ono sto nam prvo pada na pamte - tipa kresnuti, svrsiti u usta i sl.).
 

Back
Top