stra me da se vakcionisem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zašto pričate da su vakcine "sklepane za pola leta", koji je razlog i motiv da se širi takva nepotpuna informacija?

To samo delimično važi za iRNK vakcine, jer je iRNK tehnologija već neko vreme u upotrebi kod životinja, a pandemija koronavirusa je samo ubrzala njenu humanu upotrebu, što bi se desilo kad tad, i tek će se dešavati, jer će sve vakcine u budućnosti biti takve.

Ali ostale vakcine koje gen za šiljak protein pakuju u adenovirus (majmunski ili humani), a to su nama dostupne AstraZeneca, Sputnik-V i Sinopharm, su tradicionalna tehnologija.

Tehnologija koju koristi kineska vakcina (umrtvljen adenovirus) je tehnologija stara 100 godina. Pa... ako ste preživeli sve dosadašnje vakcine i baš se ekstremno jako plašite iRNK tehnologije (mada ni nje se niko ne bi plašio kad bi se zapravo podsetio šta je iRNK), uvek na raspolaganju imate stogodišnju tehnologiju.
 
postovati clanovi razmisljaosam u zadnje vremenu da se vakcionisem protiv virusa kovida koji je zavlado svetom i oce da pomori sve narode sveta na sve cetri strane sveta
ali
ne znam sta je istina zato sto mnogo raznih u ljudima misljenja ima
i jedni kazu ovako drugi kazo onako treci ne kaze nista i nemaju stav o vakcionisanju
iskreno cu da reknem da od srca me stra da ako je istina da vakcina nije dobra da je primam jer sam cuo da neki se razboleli odma kad se vakcionisase
i to tesko da su na postelju pali
i sad me stra vamo stra namo ne znam sta da radim

da li vi clanovi i clanice smatrate misljenje da se treba vakcionisati ili ne
Strah te igle ili vakcine?
Ubod boli manje nego kad vadiš krv ili primiš injekciju. Msm, da se treba vakcinisati. Sve ljude koje znam i preležali su koronu, primili su vakcine.U postelju se "pada", ali sa lakšom kliničkom slikom.
Ja sam primila od prošle godine 4 doze tetanus vakcine, plus covid 19 vakcinu.No big deal, u poređenju sa hororom po bolnicama.
 
Sta te je straa'
-Cecin duhovnik se vakcinisao pa jos reklamira , ali bez onog kajrona o nezeljenim dejstvima koji je obavezan ko reklamiranja :

"Ja sam se vakcinisao da bih vam služio, vakcinišite se i vi, pre svega da biste sačuvali svoj život“, navodi se u promotivnoj video-poruci vladike Stefana, koji je i starešina Hrama Svetog Save, prenosi RTS."
 
Sta te je straa'
-Cecin duhovnik se vakcinisao pa jos reklamira , ali bez onog kajrona o nezeljenim dejstvima koji je obavezan ko reklamiranja :

"Ja sam se vakcinisao da bih vam služio, vakcinišite se i vi, pre svega da biste sačuvali svoj život“, navodi se u promotivnoj video-poruci vladike Stefana, koji je i starešina Hrama Svetog Save, prenosi RTS."
jos nije utvrdjeno kome on sluzi
 
Па нормално да те је страх...Опасуљите се људи,идеја о смањењу броја светске популације је и даље актуелна.СМЕТАМО.Живите у заблуди ако мислите да глобална елита брине за ваше животе,једино за шта они брину су њихови џепови и недостатак ресурса које троши читаво светско становништво које броји 7,5 милијарди људи...Ако верујете оном идиоту од председника,онда не знам којим би вас именом назвао...
 
Довољно имамо људи који не могу да имају потомство.Деца нам умиру од разних малигних обољења.За све је то крива јеврејска елитa која је пустила дубоке корене у Америчкој митопривреди.Три месеца су немилосрдно бомбардовали нашу отаџбину разним говнима...Зар верујете да су нам сада пријатељи?Они који су нас бомбардовали, сада нам продају вакцине,притом нам се представљају као спасиоци...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top