STO VISE CRNJAKA!!!

Ljelja Deka Unuku u krilu i upita je:
D "sta dobijes kada kuci izdrkas kitu"?
U -pa kucinu spermu
D "bravo,bravo, a kada izdrkas konju"?
U -pa konjsku spermu
D "bravo,bravo, a kada izdrkas deki"?
U -pa dekinu spermu
D "i cokoladu i cokoladu"
 
Jedan mali etiopljanin glocka neku kosku a drugi ga pita:

- Daj meni malo.

-Ma bezi bre,nedam!

-Ali samo malo kad te molim...

-Ostavi me na miru,nedam ti!

I moljaka ga ovaj tako ali bez uspeha i na kraju mu rece:

-Dobro,dobro.Trazices ti mene kad meni umre mama!
 
Dosao Mujo kod doktora na pregled...Kaze boli ga noga...pregleda ga doktor i kaze: Mujo nemam dobre vesti...nogu cemo morati da ti amputiramo...Ajoj zakuka Mujo pa sta cu kud cu crni doktore...Ma ne brini to je samo leva noga imaces desnu i dalje i sta da radis ziveces i dalje...Pristade Mujo i oni ti ga lepo operisu..kad se probudio iz anestezije primeti na svoj uzas da pored leve noge nema ni desnu ruku...Jao doktore pa sta uradi sto mi ruku odsekoste...E Mujo cuti sad ti kakav si ko da te ne znam...ti bi ranu cacko cacko pa bi inficiro... :D
 
LUDICA:
Obozavam viceve koji spadaju u crni humor!
So, boys and girls, potrudite se i obradujte me nekim dobrim iz vase arhive!

Sta radi beba narkomana u cosku?
Igla se!
Evo vala crnog da crnji bit ne moze...Situacija na frontu...Mujo i Haso sede i nisane neprijateljsku liniju..izmedju je minsko polje puca se na sve strane ali Mujo kroz dvogled primeti Fatu kako se naguz...i uzbudjeno viknu Stiti me Haso matere ti video sam Fatu ne da je zauzela pozu nego brate ja moram odpozadi pa nek ide zivot...Ajoj
ujo kako ces bolan al ajd znam ja kako ti sex volis..Ode ti Mujo otrca a Haso ga sititi puca i ceka da se vrati...Kad ti se Muja jedva nekako vrati ziv ovaj ga pita...je li bolan kako je bilo jel vredelo truda? Joj Haso bilo super izvadi uvuci izvadi uvuci ma milina...EEEEEEEEE A jel ti pusila bolan? Ma ajde ne budali kako ce pusit kad nema glavu?
 
Evo jos jedan crnjak iz rata.
Puca se sa obe strane vojnik krene napred i zgazi minu a ona mu otkine celu nogu. On skakucuci na jednoj nozi poce da se vraca nazad prema lekaru koji previja ranjenike i sa 10 metara poce da vice:
-Doktore, doktore, mina mi je otkinula noguuuuuuu!
-Pomaaaaagaaaaaaaj!
-Uuuuupooooooomoooooooc!
-Doooooooktoooooreeeeee!
a doktor mu rece:
-Sta se deres, noga pa noga.Ovom ovde otkinula glavu pa cuti!
 
Bili brat i sestra, i sestra uvijek dobijala na tone poklona, igracaka,slatkisa itd., a brat malte ne nista.Sestrina soba uvek bila puna igracaka,a bratova prazna.
I tako stalno bilo, i jedan dan isto tako roditelji dosli s ljetovanja i doneli kcerki svasta, od igle do lokomotive, skoro i pticijeg mleka.a sinu kupili samo jedn cigru.
I tako taj dan ode seka kod bate u sobu i upita ga:
-Kako to da ja imam sve sto pozelim,i da imam sve ove igracke,a ti dobio samo cigru?
-Eeee, neko ima cigru, a neko leukemiju!
 
Počela Milanka da pere veš na reci... Natrtila se ona, a kako bi drugo... Naišao Milorad i rke-koke...
Oseti Milanka i povika:"Ma, kuj je to?", okreće se levo, okreće se desno, ne vidi nikog, Milorad se primiri...
Poče ona ponovo da pere, ali i Milorad...
Milanka opet:"Ma, kuj je bre, to?", opet se okreće i levo i desno...
Tek Milorad ne bi sad da staje pa reče: Ja sam Milanka, Milorad, nisam ni levo ni desno nego iza... Oćeš da prestanem?
Milanka:"Ma kaki da prestaješ, nisi valda blesav, nego sledeći put lepo pitaj"

:lol:
 
pričaju deda i unuka.

pita deda: što dobiješ kada drkaš konju?

unučica: konjsku spermu!

deda:bravo! a što dobiješ kada drkaš psu?

unučica: pseću spermu!

deda: a što dobiješ kada drkaš dedi?

unučica: djedovu spermu!

deda: ne,nego čokoladu!!!
 
1. Bila jednom jedna zena koja uvek kad se poradjala toliko jako izbaci dete da se ono zakuca u zid i umre. I tako doktori razmisljaju sta ce i rese da pozovu Ivicu Kralja posto je on jedan od najboljih golmana. Opet ova zena treba da se porodi i stane Ivica da ceka dete. Napnu se zena, izbaci bebu, Ivica napravi izvanrednu paradu i uhvati je! Svi odusevljeno zapljeskase, a Ivica onako pun sebe mahnu publici i degazira bebu... :twisted:

2. Kako prepoznati bogatog Etiopljanina? Nosi zlatni Rolex oko struka. :D

3. (najgori na svetu!) Zasto pedofil silovatelj voli da kara u tisini? Hoce da cuje kad pukne karlica... :twisted:
 
Seta Hitler logor i nesto ga pogodi, okrene a iza njega nema nikoga, opet ide malo Hitler i opet ga nesto pogodi i opet nema nikoga, i treci put Hitlera nesto pogodi, a on sada vec ljutito uzviknu: Hej ti iza drveta! A iza drveta: Koji od nas trojice?

Drugom prilikom vrsio Hitler smotru logora i izvedu mu 3 logorosa. Pita Hica prvog kolko ima kila, a jadnik kaze 12, drugo, ovaj nesto bolji kaze 14, dolazi red na
treceg i on kaze 18, a Hica komentarise: A vidi bucka!
 
Pita sin mamu
Mama,hoces da mi das malo cokolade?
Hocu sine,ispruzi ruke.
Mama, ali ja nemam ruke. :(
Nema ruku nema cokolade.
KO ZNA NEKE CRNJAKE NEKA PISE
Znam jos jedan
Seta otac sina invalida pored igralista.
Sine, ajde da igras fudbal.
Tata, ali ja nemam noge
Ma zam sine, zajebavam se
i jos jedan
Mama, mama ali ja ne volim seku!
Cuti tu i jedi!
 

Back
Top