Stize beba.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nekad je stvarno vestina biti covek....

rojalna familija i mnogi njima bliski, sa ove ili one strane velike vode su vise nego zasluni za unistavanje srbije
i bukvalni genocid nad srbima . posto su englezi lukavi igraci njima nece niko i nikada moci da dokaze genocid
izazvan nedostatkom lekova, nedostatkom odgovarajucih aparata po bolnicama koje nismo mogli da odrzavamo
zbog sankcija,a u koje spadaju skeneri, mamografi, rentgeni, inkubatori za bebe i mnogi drugi. celokupna privreda
je unistena zabranom uvoza goriva u srbiju. procenat kancerogenih, kardiovaskularnih, psihosomatskih i drugih bolesti
kod srba je mnogo veci nego bilo gde u evropskoj uniji. zbog opsteg osiromasenja stanovnistva u srbiji je zavladala
bela kuga koja sad poprima alarmantne razmere, tacnije, zivi nestajemo.

sve to im ocigledno nije bilo dovoljno pa su nam okacili srebrenicu, koja inace spada u najvece prevare po pitanju
genocida posle drugog rata, i racak koji je bio razlog za bombardovanje, koji je takodje jedna maestralna prevara.
za srebrenicu ce da se izvinjavaju i deca nase dece jer nece imati gde da saznaju istinu.

onda su nas bombardovali, a posle toga su nas slali u hag. e pa niko od njih nije zavrsio u hagu, ali srbi jesu jos kako.
clanovima postovane kraljevske porodice je dozvoljen lov na ljude iz helikoptera, i cak da o tome pricaju javno
kako je to zanimljivo i podseca na tv igru.

oni se nisu radovali srpskoj deci, oni su se radovali sankcijama, bombardovanju i hagu.

ja cu da budem necovek i radovacu se svakom srpskom detetu, i svakom detetu onih koji nas nisu ubijali (na veliko).

ti budi covek pa se raduj i deci onih koji se ne bi ni osvrnuli kada bi svi mi sa ovog foruma nestali, ja sam necovek
pa mi je sve ovo smesno. treba da se porodi / porodila se katica the princeza... pa sta ?
 
Puna podrška porođaju Kejt Midlton, sa željama za skori završetak, od celog srpskog naroda, na čelu sa predsednikom Srbije, Tomislavom Nikolićem.

Koji će uzgred nakon porođaja dodeliti orden za hrabrost vojvotkinji Midlton. PredCednik odmah kreće na put, samo da popije jednu tomovaču...
 
cekanje je najgore:

hemoroidi1.jpg
 
Htela sam temu da ostavim dok se beba ne rodi
bez obzira sto je diskusija otisla u drugom pravcu
od samog uvodnog posta ali ovoliko nevaspitanja,
pogrde, sprdacine i neprimerenih postova na temu
koje ste ispisali....zakljucavaju temu pre vremena..
tj..sada i odmah....

:bye:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top