Stariji brat

Meni mnogo nedostaje stariji brat (ne živimo zajedno) i mnogo mi je krivo što su nas razdvojili od njega.Pod razdvojili ne mislim na roditelje već na okolinu koja je na to uticala.Dok smo bili manji voljela sam da se grlim i mazim sa njim a volim i sad (samo da naglasim da je to sestrinski da ne mislite sta drugo).On je od mene stariji četiri godine i uvijek me je obožavao međutim zbog okoline prestala sam da ga zanima i njegov poslednji zagrljaj meni bio je pre tačno 11 godina 😢.Da ne mislite da sam ja sa njim opsjednuta ili tako nešto jer nisam već mi nedostaje ta njegova bratska ljubav prema meni iako smo sada odrasli sada smo počeli mnogo više da se vežemo ali kao što rekoh okolina previše utiče na nas porodični odnos.Boli to kada se ljudi miješaju tamo gdje im mjesto što je najgore ima novog druga koji je jako arogantan.Cuvam njegove slike na laptopu jer ipak mi je to brat,placem kad god gledam te slike jer su slikane iste godine kada me jako voleo.Evo placem dok i ovo pišem stvarno ne želim da budem opet razdvojena od njega ipak smo najrodjeniji rod i trebamo jedno drugom.
desi ti sestro nema te nesto

pozovi brata da izadjete negde gde on voli da jede kad bude imao vremena ili da se prosetate negde i odete na neko mesto koje ce vam oboma doneti uspomene
 
Opusti se nisam ja kriva što tako izgleda.
Jeste vi kad čuli za brzo kucanje?Zašto generalisete?

Zendeli je postavila validno pitanje. I ja sam se isto pitala zbog miješanja ekavice i ijekavice u istom postu. Spusti loptu.
Ipak nije lijepo nazivati nekoga trolom koga ne znaš.Samo opušteno i samo se vi na mene nakacite još ste mi samo vi falile

desi ti sestro nema te nesto

pozovi brata da izadjete negde gde on voli da jede kad bude imao vremena ili da se prosetate negde i odete na neko mesto koje ce vam oboma doneti uspomene
To je problem jer mu majka provjerava poruke.Ja kad napišem nešto ona odmah posandrca
 
Zasto smajlikojiseljuti?

Moj brat i ja se volimo, a volimo i dobru klopu i kapljicu.

Problem je sto retko imamo prilike da se druzimo jer mnogo obaveza imamo.

Jedva cekam da odemo u penziju pa da svaki dan rostiljamo i kotlicamo na salasu/vocnjaku.

Ja volim i spricer, al mora da bude jako hladan.

.....i, da, ja sam stariji, a on je mladji.
 
Kao prvo smirite se,kao drugo nemojte mi se javljati na temi ako ćete mi se sprdati ja sam osoba koja ima problema sa srcem i stresom tako da je vrijeđanje mene krajnje nedopustivo.Moj brat ima plave oči sada ću staviti sliku njegovih očiju da vidite.
 
Kao prvo smirite se,kao drugo nemojte mi se javljati na temi ako ćete mi se sprdati ja sam osoba koja ima problema sa srcem i stresom tako da je vrijeđanje mene krajnje nedopustivo.Moj brat ima plave oči sada ću staviti sliku njegovih očiju da vidite.
Moj brat je bolestan, ima hipertenziju i pocetak alopecije.

Ne znam koje su mu boje oci.
Valjda crne ko i moje.

I ja imam hipertenziju i neurolosko ostecenje mozga od povrede na radu.

Njemu i meni su iste mame.
 
Evo
IMG_20220511_135841.jpg


Ajmo admini nemojte brisati moje poruke nego brisite ove što se sprdaju
 
On je na keto dijeti a ja meso ne jedem.A da pije takodje ne sme jer se bojimo da nedaj Bože završi kao neko iz naše porodice.
I ja sam bio na keto dijeti dok nisam fasovo giht.

Sad jedem sve redom i pijem alopurinole.

Svi na kraju zavrsimo kao neko iz porodice, samo neko gladuje u medjuvremenu.

Zovi ga na jagnjetinu i spricer.
To je keto.
Napravi mu tzatziki salatu, moj bata pojede celu vanglicu.
 

Back
Top