Quantcast

Stari komunalni predmeti!!!

Marijana832

Zainteresovan član
Moderator
Poruka
435
Ne znam da li ste primetili da se sprema "oživljavanje" izvršenja pokrenutih davnih dana. Svi imamo neke dugove za koje nismo znali.
Najvažnije je uzimati poštu redovno i ulagati prigovore na rešenja o izvršenju.

Ako neko dobije nešto može da piše na temi.

Marijana832

Zainteresovan član
Moderator
Poruka
435
Jednoj stranci, a tako će biti i ostalima izvršni postupak je pokrenut 2008 godine, i od tada ništa.
Nakon 12 godina se donosi rešenje o izvršenju i žena tek tada dobija rešenje po kome treba da postupi.
Predmet nije zastareo jer je pokrenut na vreme, a neaktivnošću suda nije uziman u obzir 12 punih godina.

Takvi će biti i ostali postupci. Ludnica.

Metronomy

Elita
Poruka
17.519
Istina ja sam dobio neku opomenu za dug za struju od 200e a nisam ni pogledao za koji period, a platio sam jer znam da od pocetka korone nisam placao pa se to negde prebija. Sto znaci da je moguce da je izmislje dug iz nekog perioda, a da me novi racuni cekaju. Cak i tada mogu da trazim da mi edb prebaci lazni dug na novo dugovanje.
I naravno nisu potrebne usluge laznih advokata.

Metronomy

Elita
Poruka
17.519
Jednoj stranci, a tako će biti i ostalima izvršni postupak je pokrenut 2008 godine, i od tada ništa.
Nakon 12 godina se donosi rešenje o izvršenju i žena tek tada dobija rešenje po kome treba da postupi.
Predmet nije zastareo jer je pokrenut na vreme, a neaktivnošću suda nije uziman u obzir 12 punih godina.

Takvi će biti i ostali postupci. Ludnica.
Pa lupas i svesno plasis narod....da bi dug bio aktivan predmet mora svake godine da se ponovo aktivira. Ne moze da bude zamrznut cutanjem suda.

Marijana832

Zainteresovan član
Moderator
Poruka
435
Istina ja sam dobio neku opomenu za dug za struju od 200e a nisam ni pogledao za koji period, a platio sam jer znam da od pocetka korone nisam placao pa se to negde prebija. Sto znaci da je moguce da je izmislje dug iz nekog perioda, a da me novi racuni cekaju. Cak i tada mogu da trazim da mi edb prebaci lazni dug na novo dugovanje.
I naravno nisu potrebne usluge laznih advokata.
Kad plaćaš kao somina nepostojeće dugove naravno da nisu potrebne usluge advokata.

Metronomy

Elita
Poruka
17.519
Komunalni racun zastareva za godinu dana, ako nije pokrenut, ali ako sud ne donese odluku mora svake godine da se obnavlja zahtev. Uzmi malo citaj zakone, ali vaznije osnove prava da naucis. Pa cak i da zakon bude poturen i svesno iskrivljen ima nacina da se ponisti glupo resenje. Istina sve to traje i nekad je lakse platiti i natenan zajebavati strucnoseljacki sistem, ako si raspolozen.

Metronomy

Elita
Poruka
17.519
Kad plaćaš kao somina nepostojeće dugove naravno da nisu potrebne usluge advokata.
Pa vecih somina od nepismenih advokata nema nigde u svetu kao u srbiji. Nepismeni, nemoralni i kriminalni.
A takvih sam nabio na resenja 50 bar.
A zasto? Pa bas zato sto oni prave vecu stetu klijentu nego sto bi je imao da ga nije platio. Kao svaki majstor koji ne zna posao pa ti kvari uredjaje i kola.

Marijana832

Zainteresovan član
Moderator
Poruka
435
Čoveče, moram da pišem Visokom savetu sudstva da odmah krenu sa obnavljanjem zahteva, šta god to značilo.
Molim te ako te pozivu da im pojasniš detaljnije da se ne brukamo pred Strazburom kad krenu povrede prava na suđenja u razumnom roku.

Marijana832

Zainteresovan član
Moderator
Poruka
435
Komunalni racun zastareva za godinu dana, ako nije pokrenut, ali ako sud ne donese odluku mora svake godine da se obnavlja zahtev. Uzmi malo citaj zakone, ali vaznije osnove prava da naucis. Pa cak i da zakon bude poturen i svesno iskrivljen ima nacina da se ponisti glupo resenje. Istina sve to traje i nekad je lakse platiti i natenan zajebavati strucnoseljacki sistem, ako si raspolozen.
Najveća je zezancija da plati, toliko si iz zeznuo čupaju kosu sa glave.

Marijana832

Zainteresovan član
Moderator
Poruka
435
Elem, dragi forumaši, u tim slučajevima možete podneti prigovor uz dokaz o plaćanju, ako čuvate račune 10+ godina.
Ako ne, podnesite prigovor zbog povrede prava na suđenje u razumnom roku. Jednostavno je. Možete dobiti odmah 300 evra od pravobranilaštva, a možete se i tužiti i dobiti 500-1000 plus tu kamatu za sve godine.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.