Quantcast

STARE FOTOGRAFIJE sa naseg podrucja Automobilizam - Saobracaj

Budza

Početnik
Poruka
50
Postovanje!
Zamolio bih vas da ukoliko ste u mogucnosti mi posaljete ove stare slike u vecem formatu na mail vuartnikola@gmail.com.
Ja sakupljam slike sa saobracajem sa svih prostora SFRJ pa i sire pa vas jos jednom molim da mi posaljete...
Ja sam Nikola Vuckovic iz Knjazevca, 063/749-00-96 pa ako slike imaju i neku pricu mozemo se cuti, pozdrav i hvala unapred.

Kverta

Ističe se
Poruka
2.464
@ Budza (Nikola) :

Ove stare fotke su poskidane sa neta . Pretpostavljam da si pregledao sve postove u ovoj temi (od pocetka)...
Ako i Ti naletis na neke koje nisu objavljene ovde - slobodno ih postavi ... :super:
Narocito cemo biti zahvalni ako i te tvoje okacih ovde (premijerno) . Ne moras sve odjedanput . Lagano , kad imas vremena, okaci po nekoliko ...
Rezolucija nije bitna - koliko da se jasno vidi , ali ne veca od 800x600 ...

gost 101840

Legenda
Poruka
55.667
Kad ste baš toliko navalili sa ppraistorijskim autobusima, evo potrudiću se da nađem staru porodičnu fotografiju sa mojim dekom u glavnoj ulozi...:D Sutra uveče postavljam...

U pitanju je "Praga" pre WW2, "Csepel" iz 50 i neke, kao i Opel Olympia Kabriolet... Ako nabasam na još neke, slikaću mobilnim telefonom, pa kol'ko se vidi - vidi...

Poslednja izmena: