STANIVUKOVIĆ javno objavio sve račune koje plaća Grad Banjaluka

Ne vole drugovi uspesne ljude na vlasti sta da se radi.. Vise vole ove bosonoge "postene" iz naroda :) .. Kao npr Cedu .. . Setimo se njega pre ulaska u politiku
Screenshot_20210224-095150_Chrome.jpg
 
Имаш све рачуне на сајту.

Нађи тај рачун о коме причаш, или заувек ћути.
Da, to će biti jedini računi, pare za izradu uzete, koga zabole dalje?
Ne bih da kvarim idilu ali meni još od DS-a malko preterano čudno kad neko izadje da galami na sav glas o Stojkovom poštenju...
 
Imam komšinicu pri panduraciji i davno sam je pitao, još.je DS pljačkao narkomanski rodjenu kuću, šta bi se dogodilo kriminalnim i ostalim resornim inspektorima ako bi, a imaju zakonsko pravo, počeli da trkeljišu po kojekakvim firmama i prčvarnicama.

Odgovor je bio krstak: "poslali bi ih u ludaru"

@Ronaldo2021
@Alter_Ego_
@tab503
@љуба политика (ti češ da je politika bulja, jel?)
 
Da, to će biti jedini računi, pare za izradu uzete, koga zabole dalje?
Ne bih da kvarim idilu ali meni još od DS-a malko preterano čudno kad neko izadje da galami na sav glas o Stojkovom poštenju...
Vama je čudno sve što je normalno.. To je valjda tako na Istoku .. Odgoj kroz iskrivljene vrednosti je bio takav i to je jako tesko ispraviti ..
 
Znam kako razmisljas tj kako mutis vodu .. Radi dosta njih uspesnih van granica svoje zemlje ,to je nesto normalno ali et ti to volis da naglasis u ovom slucaju ..

To što si ti mutio vodu ne pripisuj meni

Što je nenormalno da se zna tako nešto za javnu ličnost

Ako se naglasi to da najbliži srodnik nekog lokalnog političara ima firmu i posluje u matičnoj državi šta je problem navesti isto i kada neko posluje u drugoj državi

Nije jedini, ima političara koji i imaju firme u drugim državama, mislim da onaj Popović ima u Rusiji ..
 
Tako u izvesnoj firmi gde sam radio slučajno upao neki Boske. U suštini hvalio se kako je završio fakultet za bezbednost posle 11 godina. I par dana on analizirao šta treba da se radi al se neštA ubijao nije...

A onda ti on krene od kolege do kolege sa pričom kako je on obišao sajt firme, kako se njemu sajt firme ne svidja, kako dobar sajt privlači muštetije a baš on ima ideje šta da metne pa ako ima odeljenje marketinga da on sedne da uredjuje a neko da ga plaća.

Priča poštena, rad nula, dubijemo vreme do plate...

I kako to biva, taman našao priču za 110 angažovanih preko svake mere da on nama objasni neke stvari, kad eto ih Gazda, direktor i par stranaca banuli u firmu...
Nešto Gazda sjakuće oko stranaca, jes, nou, jes, nou, mejbi...

Pogledamo se ja i jedan Zemunac, ma reč nismo rekli... :lol: Uhvatimo Bosketa PA GURNEMO NA GAZDU I GOSTE uz podsetnik "Ima kolega ideju za sajt da krene još više a ni ovo ne stižemo".... Kočio Boske petama i rukama... I kad je uhvatio malo ravnoteže fiju u hodnik pa napolje iza kamiona...

Pa što ne reče njemu kolega, što pričaš nama? Mi se u sajtove ne razumemo :rotf:
A on se kao kezuće "he he provalili me mangupi" :rotf:

Onda i on poče kao da radi...ko i ostali... :lol:
 
Covek ni platu ne uzima vec je podelio transporteno sekretaricama cistacicama .. Ne treba mu...cemu taj strah od sitog coveka..?
Prijatelju...

Postoje "Informacije od javnog značaja"
Naredila EU...
Počev od DS-a pa na ovamo, jajare nam nameću samo obaveze "kao da smo eu" ali ono oko prava "malo odlože jer nismo u eu"

Tako da ćeš kao gradjanin po zakonu moći da zahtevaš od opštine, policijske stanice ili ministarstva mesečni izveštaj jer se kao gradjanin interesuješ da li se sredstva namenski troše.

14-ti dan dobijaš pismo u sandučetu
Otvoriš a oni stručno napušu:
"Info koji ste tražili je strogo.pov."

Ratno stanje pa zato...da ne sazna neprijatelj...
:kafa:
 
Do sad je to bilo tako ne samo u Bosni vec I sire .. Doslo vreme da se menja nzn sto se bunis ako vec tvrdis da su svi lopovi:) ..
A da mi pozovemo američku, rusku i kinesku televiziju da snime svetsko čudo?
Zaposlio se Pošten u opštinu i to na pošteno?
To je dizvineš čudo nad čudima...

Gledaj...
Ako hoćeš da pobediš jakog onda moraš da budeš jači
Ako hoćeš da pobediš pametnog onda moraš da budeš pametniji
Jel tako prijatelju?

A sad ti meni odgovori:
Šta treba da budeš da bi pomerio smradinu sa opštinskog mesta?

Može pomoć prijatelja, vreme sad...
 
Prijatelju...

Postoje "Informacije od javnog značaja"
Naredila EU...
Počev od DS-a pa na ovamo, jajare nam nameću samo obaveze "kao da smo eu" ali ono oko prava "malo odlože jer nismo u eu"

Tako da ćeš kao gradjanin po zakonu moći da zahtevaš od opštine, policijske stanice ili ministarstva mesečni izveštaj jer se kao gradjanin interesuješ da li se sredstva namenski troše.

14-ti dan dobijaš pismo u sandučetu
Otvoriš a oni stručno napušu:
"Info koji ste tražili je strogo.pov."

Ratno stanje pa zato...da ne sazna neprijatelj...
:kafa:
Mene te stvari ne inreresuju .. Mene interesuje kako se doticni ponasa prema parama koje građani uplacuju u gradsku kasu I gde te pare odlaze.. Znaci njegov zadatak je pod 1 spreciti kradu i dati sansu onima koji misle da mogu i sve to lepo izbciti da moze da se proveri a I da konkirecija moze da vidi cene .. kasnije cemo da merimo ostalo ..
 

Back
Top