Štampanje preko WiFi

PejcevD

Početnik
Poruka
3
Poštovani, kupio sam štampač Kyocera FS-1025MFP, povezao LAN kablom, instalirao drajvere. Štampač i skener rade odlično, ali nikako ne mogu da štampam preko mobilnog telefona, tj preko WiFi-ja. Instalirao sam program na telefonu za ovaj štampač, telefon ga vidi, vidi mu i IP adresu, napiše mi Ready, ali kada kliknem na Print, samo bljesne i ne dešava se ništa, a poruka Ready blinka. Šta treba da uradim još?
 
Pa ako je sve lepo konfigurisano i ako mu kao sto kazes vidi IP adresu moguce da je problem do drajvera to jest do same aplikacije na telefonu ili do firmware-a na stampacu, nepoznat mi je model stampaca totalno ali bih na tvom mestu probao firmware update? Mozda verzija same telefonske aplikacije ne prati stari firmware stampaca i tu dolazi do nekog konflikta.

Ako i to ne upali ostaje jedino factory reset, ne pada mi vise nista trenutno na pamet.
 
Poštovani, kupio sam štampač Kyocera FS-1025MFP, povezao LAN kablom, instalirao drajvere. Štampač i skener rade odlično, ali nikako ne mogu da štampam preko mobilnog telefona, tj preko WiFi-ja. Instalirao sam program na telefonu za ovaj štampač, telefon ga vidi, vidi mu i IP adresu, napiše mi Ready, ali kada kliknem na Print, samo bljesne i ne dešava se ništa, a poruka Ready blinka. Šta treba da uradim još?
Onda instaliraj drugu verziju programa dok ne proradi.
 
Nije, nije to sigurno. I ja sa telefonom i modem smo na pola metra od modema.
Zena i ja se nekada zezamo i sedimo na krevetu i dopisujemo se na Viber.Nekada prodje vise od minut dok stigne poruka,a telefon uz telefon.Na razdaljini se brze dobija poruka nego u blizini,na Wi Fi.Zasto je tako ne znam.Probao sam da nadjem objasnjenje,ali nista odredjeno.Samo nagadjanja.
 

Back
Top