STADION

-

  • -

  • -


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Srećna Nova Godina
2.jpg
 
Што је било увек биће, Србин слави и славиће; обичаји то су давни, а ми Срби православни, традицију наставимо и потомству оставимо. Нека слави ко год може, помози им Христе Боже. Срећан Бадњи дан.
 
⚽️ 32 pogotka
🥇 Zlatna kopačka Premijer lige
💫 PFA Tim godine
👌🏻 Zlatna lopta - 4. mesto
🏆 Liga šampiona
🏆 Superkup Evrope
🏆 Interkontinentalni kup
🥇 Afrički igrač godine

Potpisao novi petogodišnji ugovor sa Liverpulom po kome će zarađivati preko 100.000 funti nedeljno.
"Šta će meni 10 Ferarija, 20 dijamantskih satova ili dva aviona? Gladovao sam, bio sam bosonog, preživeo ratove, nisam imao obrazovanje, ali sada želim zahvaliti fudbalu što mogu da pomognem svojim ljudima. Nema potrebe pokazivati luksuz, putovanja, više volim da podelim sa svojim ljudima ono što mi je život dao. Gradim škole, bolnice, kupujem odeću i hranu stanovništvu. Svakoj siromašnoj porodici u Senegalu dajem po 70 funti mesečno."
Pogledajte mobilni telefon koji nosi momak koji će u narednih pet godina zaraditi preko 25 miliona funti!
Skroman. Pošten. Častan.
Ukratko- LJUDINA, SADIO MANE!

1578494879266.png
 
Ovo se ne propušta, Deki Stanković morao da ode iz Beograda!

Trener Crvene zvezde Dejan Stanković ne može bez svog Intera.

Juče je odigrana utakmica između Intera i Milana, a Dejan Stanković koji je bio veoma uspešan u duelima ova dva tima, morao je da poseti "San Siro" kako ne bi propustio ovaj meč.

Gledao ga je zajedno sa Markom Materacijem, nekadašnjim saigračem iz Intera.

Naravno, Deki Stanković se vraća u Srbiju vrlo brzo kako bi spremio tim za predstojeću utakmicu u Super ligi Srbije gde Crvena zvezda gostuje Čukaričkom.

 
Црвено-бела. Ја на себи имао црвено бело одело, шивено од оног платна са којим се покривају излози, црвено-бели шал. белу кошуљу и црвену кравату. Капу сам купио у Ливерпулу. Остало је српска производња.
На теми Ливерпул имам пост којим сам описао догађаје са стадиона и око њега после утакмице. :hvala:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top